ZÁSADNÍ NESMYSLY

Mám pro vás všechny blogovou novinku. Přibude nový téma v oblasti inspirace. Přímo to budou byty/domy ze Skandinávie na prodej! Nebudu to sem dávat za účelem koupě, to opravdu ne, chci vám ukázat a ještě blíž vás seznámit s bydlením ve Skandinávii, proto čekej prostory designově zařízené plné bílé, šedé a dřeva <3 
Už teď mám problém vybrat první, páč všechny jsou tak krásný, že se na ně vynadívat nemůžu. No, máte se na co těšit .)

Moje nová práce je dost komplikovaná. Každý pondělí mi puká srdce, když brzo ráno musím opustit ty dva chlapy moje, páč musím zase někam jet. Jsem každej tejden prostě někde jinde. Každej tejden jinej hotel. V pátek zase naopak brečím radostí, že jedu domů a že si je můžu užít. Ani nevíš, jak domov je mi vzácnej. A prožívám to opravdu velmi těžce. Prostě řekni rakovi, že bude se svou rodinou jen dva dny v týdnu. Emoční katastrofa! Tu mám pořád. A díky tomu ani nevím, jestli mě ta práce vlastně baví. Furt to vlastně tak nějak zkoumám. A zkoumám i sama sebe. Akorát nevím, jak dlouho to ještě vydržím…
Update: nevydržela jsem a dala jsem výpověď. Trochu mě to mrzí, ale nedalo se jinak…
Kdo kouká na můj instagram, tak už ví, že jsem byla dokončit poslední část vrchního rukávu. Už mi tam sídlí nejenom Baudelaire a Poe, už je tam konečně i Wilde! Sice jsou tam teda všichni, ale ještě se to celý musí uzavřít, takže mě čeká jedno až dvě sezení a můžu si (konečně) od tý ruky oddychnout.
Po asi třech letech jsem si koupila laky na nehty a nalakovala jsem si je! Měla jsem vybranou kosmetiku Milani, která dostává dobrý ohlasy a chtěla jsem ji vyzkoušet i navzdory tomu, že přírodní a vegan není (je „jen“ netestovaná), ale když jsem se šla do Milani podívat (sídlí u nás v Brně), tak jsem odešla po půl hodině s prázdnou. Proč? I po ohlášení se na fb, pak na recepci a pak i osobně pan majitel prostě odjel. Čekala jsem na něj půl hodiny, věděl o mně a prostě odjel. Ok, díky vesmíre, asi jsem byla zachráněna od negativní reakce na kosmetiku. 
Hledala jsem tedy náhradu, páč s přírodní a vegan dekorativkou vedu neustálé boje, objevila jsem ale  francouzskou značku Avril na nuspring.cz a objednala jsem si rovnou dva laky na nehty a rtěnku v tužce. 
Musím pochválit rychlost odeslání a způsob balení. Odstíny jsou krapet mimo, ale co chceš, když to objednáváš po netu… Všechno pěkně voní a dostala jsem vzorek přírodního deodorantu. Jsem spokojená a asi se tam zase znovu vrátím, až budu něco potřebovat.
Update: už mám seznam, čekám na výplatu a hurá pro další potřebnosti
Ok a teď poměrně čerstvá informace a to i pro mě. Jsem zasnoubená!
Pořád jsem z toho v šoku a nějak to neumím vstřebat a to i přesto, že jsme o tom s přítelem, ok snoubencem (!) celkem často mluvili. 
Prsten je … a teď pozor … wait for it … wait for it… ze dřeva a vyrobil ho sám! Jsem byla dost ohromená, navíc dřevo je skvělý, protože je živý a protože dřevo = les a les = <3 takže prostě nemám slov.
O svatbě a plánech napíšu ale někdy jindy .)
Roste mi citrón! No jo, to jsem taky dávala na IG, ale když já mám z toho takovou radost! Je to trochu zvláštní, že začal růst na podzim, ale asi se mu u nás prostě líbí.
A další velmi zásadní věc v mým životě je to, že konečně budeme spouštět eshop! Náš byznys tak nějak nabral obrátky a zkrátka bylo na čase se do toho už pustit, takže za chvíli (dobře no, tak snad do vánoc) to vypukne. Odkaz na něj bude i tu na blogu, takže kdykoliv můžeš mrknout. 
A o co teda jde? Budu zase ještě tajnůstkařit a napíšu o tom zase příště 😉 Malou nápovědu ale přece jen ukážu.
Jsem si zase po delší době udělala radost a kromě nákupu nový kosmetiky a khaki taštičky na zkrášlující nezbytnosti, kterou vidíš nahoře jsem si dopřála ještě novej Moleskine, kterej už se mnou vlastně bude po třetí, ale už po třetí to bude jinej formát a taky jsem si koupila novou bundu na podzim/jaro, páč jsem do Prahy (pracovně) odjela jen s džínskou a onemocněla jsem, že, když tam ráno byly 2 stupně, ehm …

všechny fotky jsou moje

Mango de Coco je kadeřnictví, kam asi budu chodit. Psala jsem tu už, že potřebuju ostříhat a teď to spadlo do té formy, kdy už to jinak nešlo. Urgovala jsem Míšu (mou kadeřnici) o termín, ale vzhledem k její pracovní vytíženosti a mýmu pracovnímu cestování se skoro dvou měsíční domlouvání prostě nepodařilo. Našla jsem si teda vegan brněnský kadeřnictví a byla jsem příjemně překvapená. Kdo hledá v Brně kade s vegan kosmetikou, určo musí zajít do Mango de Coco na Úvoze!

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.