VÁŠEŇ NA DVOU KOLECH

Motorky.
Moje vášeň od malička.
Obzvlášť motorky značky Harley Davidson.

Je to takovej můj sen: mít svou kavárnu, psát články, být krásná (=potetovaná) a v garáži mít HD se kterou každej rok procestuju jednu zemi v Evropě. Prostě vypadnout, vzít si velkej batoh, foťák, aeropress, helmu a jedem. Na cestách fotit, psát a jezdit. Vrátit se, zpracovat poznámky, vařit kafe, psát, psát, psát a pak znova.
Prostě něco takovýho:


Starší brácha mi jako dítěti koupil k narozeninám zmenšenej model HD. Brala jsem ji všude s sebou, spala jsem s ní, koupala jsem se s ní. Někdo si hrál s panenkama a někdo zase s motorkama.
Jak říkám – vášeň od malička. 
Když jsme jezdili na chalupu, potkávali jsme cestou hodně srazů. Stačilo jen jednou zastavit a bylo to. Ty krásný stroje plný síly a výzvy mě lákaly. Jako děcko jsem si sedla snad za všechny, který byly k dispozici. Půjčovala jsem si helmy, lozila starým, vousatým chlápkům po mašinách za nechutný love, ale nikomu to nevadilo. Dělala jsem, že je řídím a to jsem nebyla schopná ani naklonit řidítka.
Milovala jsem to!

Nemiluju jen ty motorky, miluju i tu jejich módu. Kdybych měla víc peněz, nakupu snad jenom tam.


všechny obrázky jsou z googlu
Nemám motorku a nemám ani řidičák, ten mám jen na auto, který stejně nerada řídím. Je to asi tak, jak řekl jeden týpek v HD videu: „Řídit auto, to je prostě jak bejt v kleci – neslyšíš svět, neslyšíš nic. Když řídíš motorku, řídíš svět.“ Tak nějak to mám i já asi. Jo, jasně papíry na motorku nemám, ale to neznamená, že jsem na ni nikdy nejela. 
Jela. 
Mockrát.
Vždycky strašně natěšeně a vždycky strašně nedočkavě kdy zase pojedu.
Hlavně mě taky baví se na motorku oblíkat – chystat si oblečení. Vždycky si říkám „ne tyhle gatě ne, ty nejsou moc motorkářský, vezmu si ty druhý a k tomu ty vysoký, těžký kožený boty“.
Ach!
Až budu mít tu kavárnu, tak si HD koupím. Vsadím na to všechno na světě!
Kterou?
Na jednu stranu bych asi umřela radostí, kdybych měla prostě nějakou, ale ve finále bych chtěla jednu z těchto dvou krásek:
HD Softail Slim
HD Forty Eight
Snad se mi to jednou všechno splní.
Snad…
Do té doby můžu jen snít a šetřit.
A co vy a Vaše vášně, přání?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.