VÁNOČKY A BLÁBLÁBLÁÁ

Nemám rád Vánoce.
Grinch?
Jo! A souhlasím s ním.
Na druhou stranu nelze užít pohody bez stresu, takže… .
Byla jsem na trhách.
Už podruhý.
Každej rok jsou ty stánky stejný. Každej rok turbomošt (miluju), svařák, medovina, trdelník (miluju), milión lidí (a to jsem v blbým Brně), stres, zima, divný písničky a tak.
Každej rok tam stejně jsem. Minimálně 3x!
Dárky nakupuju nebo se snažím nakoupit už v listopadu. Mám totiž jen jedny nervy. To mi připomíná, že když jsem šla v pondělí v 8 ráno na poštu, tak tam byla fronta až ven. Nekecám. Vydržela jsem to 10 minut a pak jsem se otočila na podpatku a šla do práce, takže pro ten dopis nebo balík nebo co to tam vlastně mám už nestihnu zajít, neboť dneska se už vrátil tam, odkud přišel. 
Poštu před Vánocema taky nemám ráda.
Na trhách začali prodávat bramborový spirálky což jsou tenký, zakroucený brambůrky. Je to dost dobrý, chutná to jak ty starý, poctivý, hospodský brambůrky, ale až na to, že to stojí pade. 
Hnus. 
Nedala jsem si, jelikož nekradu a šetřím. Nevím na co ale. Dělám to tak normálně.

Pečený kaštany nesnáším. Nechápu, jak to může někdo jíst. Chutná mi to jak…bahno.
Turbomošt jsem měla letos poprvý a byl dost dobrej. Zkusila jsem i moped, ale to jsem si spíš frkla do nosu, než abych to byla schopná vypít. Tento rok můžete Turbomošta zkusit jen ale na Svoboďáku, takže čekejte fronty a to dost velký.
Trdelník mají pořád stejnej, možná i větší, ale chuťově pořád mňamózní.
Vánoce. 
Těším se na bramborovej salát, rybu, mamčinu zelňačku bez který to nelze celý absolvovat, zdobení stromku, páč jsem v tom fakt dost dobrá ale hlavně se těším, že budu s rodinou a že budou poháádky. Miluju „s čerty nejsou žerty“ a to bez diskuse. Jako malá jsem si hrála na Lucifera – vzala jsem si velkej červenej šátek, uvázala jsem si ho za krkem a měla jsem ho jako plášť, mamce jsem ukradla z kuchyně trojzubou vařečku, rohy jsem měla svíticí a doma mě v tom hábitu museli oslovovat „vaše nejtemnější temnosti Lucifere“. Jo, magor jsem byla od mala.
No, díky tomu psaní o jídle jsem dostala na něco chuť. 
Ještě štěstí, že mám doost rychlej metabolismus a můžu s prominutím žrát vždycky a cokoliv, takže jdu na to!

PS: hezkej poslední pracovní týden přeju)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.