UMĚNÍ ZE STOCKHOLMU

V té naší rezidenci, kterou obýváme už přes rok (jo, je to šílený, vždyť před chvílí jsme se stěhovali) nám toho stále dost chybí. Sice už to jsou takový ty maličkosti, ale právě ty maličkosti dělají domov.
Když se mi ozvali ze skandinávského eshopu Poster Store, který nabízí moderní plakáty a rámečky, věděla jsem, že tohle je přesně to, co právě potřebuju. Mají totiž v nabídce obrovský množství naprosto nádherných plakátů z různých sekcí, jako například příroda, kuchyně, či citáty, kde jsem čerpala i já a nakonec i objednala. No, nešlo prostě odolat.

U nás doma máme trochu nevýhodu v tom, že většina stěn je zkosených. Bydlíme totiž v nejvyšším patře, v podkroví. Rovné stěny jsou tedy jen ty po obvodu, takže vybrat, kde a jakej plakát bude, byl trochu oříšek. Navíc, když Poster Store má takový výběr! Tolik motivů, druhů a velikostí se jen tak nevidí. K tomu všemu si můžete vybrat i rámečky a z plakátů se tak rázem stanou obrazy.
No mrkněte se, co jsem vybrala a jak to u nás vypadá.

Já si vybrala jednoduchý, černobílý plakát do kuchyně. Strašně se mi líbil motiv těstovin (těstoviny miluju!) a když jsem k tomu přihodila i kovový, černý rám, hned jsem věděla, kam si jej pověsím.

Protože jsme nedávno dokončili projekt předsíň, bylo jasný, že další obrázek půjde právě tam. Chodbu máme dlouhou a světlo tam jde jen díky protějším pokojům, takže jsem chtěla něco, co bude světlý a jednoduchý. Vybírala jsem mezi abstraktními obrazy, obrázky zvířat a obrázky přírody. Nakonec mě učaroval eukalyptus, který jsem zasadila do krásně stříbrného rámu.

Konečně to v naší chodbě je o něco víc útulnější.

Třetí obrázek byl vlastně hned to první, co jsem věděla, že si pořídím. Vlastnit plakát s nápisem „PRADA Marfa“ jsem chtěla od dob, kdy jsem vůbec zjistila, co to je a co to znamená. Tady hold bylo jasno.
Byl by hřích k této ikoně nepořídit rám, takže jsem opět sáhla po tenkém, černém a kovovém, který teď tak zdobí můj „bjůty“ stolek. Ach, jaká radost z něj teď číší, když tam mám takovou ikonu.

Poster Hanger jsem strašně dlouho chtěla a až nyní jej mám! Je to naprosto úžasná věc, naprosto stylová a vlastně i neutrální. Jeho hlavní výhoda je v tom, že si do něj můžete dát úplně cokoli, co chcete a pořád to bude úplně všude vypadat dobře. No skvěle praktická věcička.

Hrozně se mi líbí papír, na kterém jsou obrázky vytištěny. Ty se mimochodem tisknou přímo ve Švédsku a jejich papír je opravdu hodně kvalitní a splňuje i ty nejpřísnější ekologické a sociální standarty. Chlubí se totiž FSC certifikátem a dřevo, které využívají, pochází pak z odpovědně obhospodařovaných lesů. Takže se myslí i na přírodu a na to já slyším.

Jestli byste sobě, či někomu blízkýmu chtěli udělat radost v podobě krásných plakátů, mám pro vás speciální slevový kód „janet35“ na 35% slevu! Sleva platí celý měsíc, tzn. do 30.4. a vztahuje se na všechny plakáty (neplatí ale pro kategorii Kolekce umělců a neplatí pro rámečky) a taktéž ji nelze kombinovat s jinými slevovými kampaněmi.
Pokud si nááhodou nevyberete hned, není důvod věšet hlavu. Každý úterý totiž mají novou kolekci, takže si stačí jen počkat.
Tak co, uděláte si radost?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.