TIPY NA TATÉRY DLE STYLŮ

Předem nutno říci, že tento článek vemte fakt jako radící, nikoho k ničemu nenabádám, nejedná se o reklamu, s nikým z jmenovaných nespolupracuju. Všichni zmínění mají buď mou pozornost, nebo je znám osobně a nebo mám od nich sama tetování (označeno hvězdičkou).
Pokud budete chtít poradit, kam v Brně na kérku, či jak se o ni starat, jaký styly tetování vůbec jsou, projeďte si historii, protože o všem jsem tu už psala.

Tak jo! Není čas ztrácet čas, sóletsgó!

REALISMUS, PORTRÉT, …
*Žofka – unikátní malířka, dokonalá portrétistka, prostě klobouk dolů
*Ksenia – velice šikovná portrétistka, nebojí se barev, moc dobře ví, co dělá. Taky vlastní tetovací studio v Brně, a to Tattoo Bar

SKICA
*Darek – nebudu lhát, tohle je můj dvorní tatér. Super týpek, na jeho styl nedám prostě dopustit, umělec tělem i duší
Stan Son – tohodle týpka znám díky Darekovi, mají podobnej styl, krásně propracovaný tahy, joo tady se ví

ABSTRAKCE + WATERCOLOR
Tu nutno říci, že skoro všichni zmínění v této kategorii disponují jak výbornýma abstrakcema, tak dost často přechází do watercoloru, což jde v tomto ruku v ruce, takže pokud se vám líbí nějaká nesmyslnost, nebojte se u těchto lidí jít do barev, sakra to tu kérku pozvedne!
*Ashtray – hodně umělecká duše, naprosto dokonalý skicovitý abstrakce, prostě umí!
*Miladice – strašně příjemná slečna, dejte jí šanci a nechte ji freehandovat po vaší kůži, bude to pecička
Paya – strašně milá, slečna tatérka z pražskýho studia, kterou jsem objevila na Tattoo Convention v Brně. No děsně mě její styl zaujal, to je jasný
Zdvyhl – zrovna jedna z těch, co (nejen) abstrakce + watercolor = jedna ruka, TOP ruka
Nika Hol – tady ta paní tvoří brutální haluze, mega moc zajímavý

FLORAL
Kdo je na jemňounký tetovačky, ideálně kytičky a různý rostlinky, tak tento seznámek by vám neměl ujít
Bejby – strašně nadaná, milá holka, co umí fakt krásný kytky
Jsem Evelin – naprosto dokonalý, jemný linie! Prostě kdo chce fakt nejvíc jemnou kérku, Evelin vám ji udělá. Btw společně s výše zmíněnou Ashtray má tetovací studio Pokojíček.
Terryemi – jakože nemám slov. Krásný, jemný, doladěný, no na krásu prostě

Daria – multitalent prostě, nevím vůbec, kam ji zařadit. Mám pocit, že cokoli ona udělá, to je úplně výborný. Tetuje ve výše zmíněném Tattoo Bar.
Petra Ziačková – tahle paní, ten její styl, ten prostě vůbec nevím, jak pojmenovat, kam zařadit. Vidím tam dost grafiky, abstraktní a přitom konkrétní. No brutál. Prosím ale, všimněte si té precizní linky, z toho vždycky umírám.

Tak to by bylo.
To jsou všichni ti, kteří mě něčím baví, nebo od nich něco mám, takže můžu předat zkušenosti a tipy. Jak jsem psala výše, berte to jako radu, tip kudma se odpíchnout, když by někdo nevěděl.

Tak páá zase příště! 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.