TIPY NA HBO GO SERIÁLY

THE OUTSIDER***
Dle knihy od Stephena Kinga. Hororové, detektivní drama sleduje případ vraždy malého chlapce. Záhadné okolnosti přimějí detektiva Andersona k úplně jinému úhlu pohledu a celé vyšetřování tak nabírá nový směr.
Jestli se vám líbí „True Detective“, tohle je podobný. Je to zajímavý a hodně ponurý krimi/detektivka.

BATWOMAN*
Upřímně, na tohle jsem se dívala jen kvůli Ruby Rose. Mám ji ráda. A tenhle seriál je fakt oddychovka. Akční, s podtextem Batmana, kterej, a to se mi líbí, je tam často zmiňovanej a v určitým světle tam hraje svou roli. Jako fakt, když nemáte co dělat, klidně si to pusťte. Proč ne..?

WESTWORLD***
Co takhle si dát pár dní voraz a jít si užívat do virtuální světa? Chcete lovit zvířata? Zabíjet indiány? Chodit do bordelu? Jezdit parní lokomotivou? Vše je dovoleno, neboť od toho tu je Westworld. Simulace života a hry v jednom v blízké budoucnosti. Co když se ale jeden „robot“ probudí a nebude to tak úplně robot?
Seriál má zatím tři série a první byla naprostá bomba. Úplně mě to pohltilo. Když jsem se do třetího dílu divila a pak jsem si myslela, že to už začínám chápat, tak mě seriál smetl jak smetí pod koberec a musela jsem nad tím uvažovat znova. Druhá série to dost pokazila a bavila mě tak z půlky, třetí to stejný. Každopádně alespoň tu první sérii fakt vřele doporučuju.

HIS DARK MATERIALS****
Malá Lyra žije poklidný život se svým deamonem. To je zvíře, které je připoutané ke každému člověku, je to jeho duše. Jednoho dne ale Lyře unesou kamaráda a Lyra se odhodlá jej najít. Začíná tak neuvěřitelně dobrodružná cesta za pomocí speciálního kompasu.
Parádní, akční, fantasy drama o malé holce a jejím životním osudu. Strašně mě to bavilo, moc se těším na další sérii.

A DISCOVERY OF WITCHES***
Seriál dle knižní předlohy. Mladá historička a čarodějka Diana pracující v Anglii na univerzitě náhodou objeví velmi důležitou knihu, o kterou se zajímají i jiní. Diana své čarodějné vlohy celý život skrývala, teď tomu ale musí být jinak.
Z čarodějných seriálů jsem tak trochu už vyrostla, ale tohle mě prostě bavilo. Je to trochu jiný, než takový ty čarodějný a upírský klasiky. Je to moderní a přitom historický. Pokud alespoň trochu máte k takovýmu fantasy sklony, nebudete litovat.

DEVS***
Příběh o velké počítačové firmě sídlící v Sillicon Valley a její zaměstnankyni Lili Chan, která zkoumá vraždu svýho přítele. Co když za ni může právě její zaměstnavatel?
Tohle je tak trochu ten typ seriálů, kterej vlastně nevím, jestli mě baví. Možná mě spíš jen zajímá ten celej proces, nevím. Devs je trochu zvláštní, přitom zajímavě vymyšlenej děj.

LOOKING FOR ALASKA*** 
Mladý Miles, který zná všechna poslední slova, jede na internátní střední školu, kde se seznámí s partou spolužáků a začíná tak různorodá dobrodružství.
Dost dobře propracovanej seriál, super strhující příběh, napětí a klasický život k tomu.

BIG LITTLE LIES****
Skvělej seriál, kterej je tak nějak moje gusto. Vždycky mě bavily příběhy lidí, který jsou bohatí, ale přitom obyčejní, mají obyčejný starosti a řeší obyčejný věci. A tohle to splňuje. Navíc to má dobrou zápletku a zajímavej příběh jako obecně. Prostě dost ze života. Tvrdá, ale bohatá realita.

Co jsem viděla, ale už dávno a můžete na HBO GO taky zkouknout:
THE MAGICIANS***
CASTLE ROCK***
PENNY DREADFUL****
THE WALKING DEAD***
TRUE BLOOD*

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.