TIPY NA DIÁŘE PRO ROK 2020

Jó diáře, to já můžu. Plánování je totiž moje parketa. Nejen, že mě to baví, ale já u toho prostě i odpočívám. Máte to taky tak?
Moje diářová cesta začala v roce 2008, kdy jsem si pořídila svůj úplně první diář a od té doby jsem zkoušela co mi vyhovuje a co ne.
Dnes tu tedy máme pár tipů na krásný, chytrý a kreativní diáře, který si můžete na příští rok koupit.

DOLLER
Je tu vůbec někdo, kdo nezná Doller? Pochybuju 🙂
Doller je český vynález. Je to nedatovaný deník, kde se fantazii meze nekladou. Nabízí spoustu místa na plánování, kreslení, psaní, plnění úkolů a udržování tak rytmu a směru tvý životní cesty. Je to zkrátka tvá další, pravá ruka.
Samotný článek o Dolleru máte tady.

BELLA ROSE
Jeden z mých oblíbených eshopů, kde se celkem pravidelně vyskytuju je (již několikrát na tomto blogu zmíněný) brněnský eshop nabízející výhradně doplňky ze severkých zemí. Kdo je tedy tímto směrem poblázněn, určitě jej zná. A kdo ne, nevadí! Severský styl není totiž jen o všudepřítomné bílé a minimalismu. Diář (a mnoho dalšího) si tu najdou snad všichni vyznavači i těch ostatních stylů. Například romantické, či botanické diáře od Rifle Paper jsou pecka, že?

CLEVER MINDS
Další český vynález. Clever Mind jsou deníky, zápisníky a diáře v kroužkové vazbě, dělané přesně na to, co potřebujete. Nabízí jak datované, tak i nedatované verze. Jejich styl je jednotný, úhledný a jednoduchý, takže tady se soustředíme a žádný divočárny, jo?

VEMZU
Asi můj nej „all in one“ eshop. Vemzu totiž nabízí ty značky, který mám sama moc ráda. Ať už jsou to boty od Birkenstock, kosmetika Meraki, či česká papírnická velmoc Papelote, která nabízí opravdu nádherné diáře. Musím říct, že jsem těžce přemýšlela, jestli si tento rok nekoupím právě nějaký od nich, protože ty designy jsou fakt nádherný!
Diářů ale nabízí víc. Např. známej Moleskine, což jsem dříve používala nejčastěji, přes již zmíněný Doller, Black Bricks což je něco podobnýho až po různé další umělce.
No, tady je toho spoustu a vybere si snad každej.

A CO MÁM JÁ?
Na příští rok jsem dala po dvou letech pápá Dolleru, byť je to výbornej pomocník a opravdu stojí za to, ale pořídila si už něco jinýho.
Moje nejoblíbenější značka co se týče papírnictví je Monograph od House Doctor. Když jsem viděla, že Bella Rose má od nich i diář na příští rok, neváhala jsem.
Budu se muset s ním trochu víc seznámit, protože je zkrátka jinej. Je to denní diář, tudíž je tlustší, ale trochu menší a má jiný rozložení. Zatím s tím problém nemám, tak snad to tak i bude nadále.

Přeju šťastnej výběr toho pravýho pomocníka a dejte vědět, co máte, co používáte a nebo co jste pro příští rok vybrali 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.