ŠTRÚDL A DYZAJN

Vždycky mě bavila architektura a design. Dokonce jsem jeden čas uvažovala, že půjdu na nějakou střední školu designu či co. Nakonec jsem se tak nerozhodla, neboť mi to bylo vymlouváno. Prý by to nemělo budoucnost, tak jsem ty starší poslechla.
Svou touhu jsem alespoň doplňovala o výstavy a o veletrhy. Tady u nás v Brně je super Mobitex – veletrh bytovýho designu. Tam jsem se vždycky vyřádila.
Milovala jsem a miluju do teď hru The Sims jen kvůli tomu stavění a vymýšlení různých návrhů do domů.
No a Ikea. To je kapitola sama pro sebe.
Abych došla k pointě…
V pátek na obědě jsem si na toto všechno vzpomněla. Seděla jsem si takto na obědovým meníčku v nové plant restauraci a byla jsem jak na obláčku. Ten styl mě prostě dostal do kolen. Díky tomu jsem si vzpomněla, že mě toto vlastně baví!
Je fakt zvláštní, když si to po sobě takto čtu, že člověk dokáže zapomenout na svoje záliby. No jistě, že dokáže, protože se většinu času nestará právě o to, co ho zajímá a baví a to je děsná škoda. Svět by byl hned hezčím místem…
A teď, když mám konečně čas se nad sebou zamyslet, tak ležím, jím štrúdl, piju jedno vietnamský kafe, píšu tento článek a koukám po bytovým designu ve stylu, kterej je mi nejbližší.
Nech se jím okouzlit. Zabal se do deky a dej si čaj a štrúdl.

Přeju krásnej podzimní víkend <3

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.