SORRY – PEČEME JINAK

Jak už říká název, tady je to bizardní. A to mě baví. Navštívila jsem kavárnu/cukrárnu, kde se prostě peče jinak.
Jak jinak?
Hm, je libo mechový dort se sušenýma cvrčkama? Dort se špagetama s parmazánem a bílou čokoládou? A nebo byste raději dort s majonézou? Tu je vše možné!

Sorry – pečeme jinak sídlí v domě „U kouřícího králika“, takže kousek od Mendláku a Poříčí. Ohromný ohlas tento podnik vzbudil již po svém otevření. Určitě za to může i ten fakt, že konečně legendární „kouřící králík“ zase ožil.
Interiér je velmi vydařený, nápaditý a je z něj znát, že tady se ničeho nebojí. Při vstupu totiž nebudeš vědět, na co jako první koukat. Omámí tě brutálně pojatá směsice materiálů, lustr z papírových ptáčků (který si můžeš složit), zajímavý design nábytku a schody, který tě zavedou na vyvýšené patro, kde se nachází to hlavní. Jídlo.

Bizardní a pro někoho naprosto nesmyslné kombinace si ale získaly naprostou popularitu. Z počátku jsem měla strach cokoli ochutnat, ale … ono to fakt chutná skvěle! Ano, neměla jsem všechno, ale z toho, co jsem měla tu možnost ochutnat nebylo nic, co by se jíst nedalo. Právě naopak, takže se nebojte a rozhodně tuto cukrárnu navštivte, protože na rozdíl od různých designových kaváren, kde je to vesměs na stejný brdo, je toto místo plný zážitků a příjemných překvapení.

Tak páá zas někdy příště!

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.