REKAPITULACE SEDMNÁCTKY

Jak už tu čtvrtým rokem bývá zvykem, koncem roku píšu rekapitulaci. A jak bývá mým dalším zvykem, vždy, když mám novej diář na novej rok, píšu si tam plány/cíle toho roku.
Tento rok to bylo:
– sehnat DOBROU práci
– koupit auto
– navštívit Hallstatt, Kodaň, Oslo či Toskánsko
– vdát se a jet na sv. cestu
– rozjet byznys (ačkoliv jsem nevěděla jakej)
– zrekonstruovat byt či se přestěhovat
– a dokončit polorukáv
Dalším zvykem spojeným s příchodem novýho roku je heslo roku. Tento rok to bylo „Decide to Rise“. Pojďme tedy můj rok 2017 zrekapitulovat, zjistit, jestli se mi podařilo splnit nějaký cíle a jestli jsem dosáhla hesla roku.

Hned v lednu jsme pořídili nový auto (odškrtnuto), koupila jsem si konečně hodinky (ó bože jak dlouho jsem hledala ty pravý!), muž nastoupil do nový práce a zahájila jsem novou, placenou spolupráci na blogu.
V únoru jsem našla novou práci, prodali jsme starý auto,  jela jsem do Dvora Králové a do Zlína na výlet a výstavu minerálů.
V březnu jsem byla pracovně v Praze a dost jsem si to užila. Brácha volal, že budu teta.
V dubnu vyšlo nový cd Kotzena (juch!), muž odchází z práce, jdu na úpravu polorukávu (odškrtnuto).
V květnu jsem přišla o práci já, umřel mi Cornell (a nedokážu s tím furt žít), byla jsem na koncertě Vladimíra 518, začala jsem konečně plánovat svatbu. Ano, ani né čtyři měsíce předem.
V červnu jsem podstoupila snad milion pracovních pohovorů a jela na výlet do Bratislavy.
V červenci jsme byly na víkend s holkama na chatě (jako každej rok), muž opět končí v práci, neb má novou a lepší (juch!), Nerušák oslavil 6. narozeniny, byla jsem na dovolené v Orlických horách a umřel Bennington.

Srpen byl celkem vtipnej, neb jsem nastoupila do nové práce a za 14 dní mi řekli, že mě vlastně nepotřebují, tak mě vyhodili. Rozhodla jsem se ale, že hledat novou práci začnu až po svatbě. Naskytla se pak sice možnost koupit obchod, nakonec jsme ale odmítli, dolaďovali jsme detaily na svatbu a byl další výlet do Prahy.
Záři bylo dost rušný. Prvně rozlučka se svobodou, pak svatba, koncert v Bratislavě mýho oblíbence Kotzena svatební cesta a výlet na kolech do rakouskýho Hallstatu.


Od října jsem měla další novou práci, sjíždím každej víkend traily na kole, objevuju svý hranice. Byla jsem na tattoo convention a objevila jsem novýho tatéra, lítám po úřadech kvůli novýmu jménu, osnujem můj byznys plán, přesouvám blog na redakční systém – jó to byly nervy.
V listopadu pomalu rozjíždím první (free) zakázky, kupuju motivační diář, abych měla furt všechno naplánovaný a šlapalo to. Jsem teta, narodil se mi synovec Stuart a táta byl 2x v nemocnici.


V prosinci oslavila babička 80. narozeniny, můj muž 30, byla jsem nemocná a do toho mě opět vyhodili (nejspíš kvůli tomu),  ale nic si z toho nedělám, neb šlapu na svým plánu. Konečně jsme se od svatby viděly skoro se všema kámoškama, zašly jsem do čajky a vedly vášnivé debaty, ostříhala jsem se a ukončila tak pomalu rok 2017. Doma, v klidu a s hlavou plnou nápadů.

Dobrou práci jsem tedy nesehnala, ale teď už vím, že to není důležitý, auto jsme pořídili, navštívili jsme Hallstatt, kde jsme měli i svatební cestu, takže jsem se tedy i vdala, byznys jsem nerozjela, zatím ho ještě buduju, s bytem se nic novýho nestalo (tohle bohužel nezávisí na mě) a polorukáv je … no pohla jsem s ním, ale že by byl dokončenej, to se moc říct nedá. Resp. možná dokončenej je, ale já s ním spokojená nejsem.
Decide to Rise si myslím, že vyšlo, jak mohlo. Ve všech směrech. Jo, s rokem 2017 jsem byla celkem spokojená. Všechno, co se stalo mělo svůj důvod.

A jakej bude rok 2018?
Pro mě určitě bude hodně o práci a o cestování. Jak už jsem psala, rozjíždím svou pracovní cestu na kterou jsem konečně přišla (a že to trvalo!), tudíž to zabírá a ještě zabere čas, ale věřím, že to ke všemu všechno spěje. Co se týče cestování, tak už teď máme naplánovaný výlety a dovolenou, ve směs to bude na kolech, ale určitě do toho zatáhnu nějakej trek. Dál doufám, že to naše šílený psisko bude pořád zdravý, stejně tak, jak moje rodina a že se pohne něco s tím stěhováním, neb to fakt trvá.

Vám, svým čtenářům děkuju za podporu, komentáře, připomínky, dotazy, zprávy a tipy, který mi dáváte, taky děkuju, že mě pořád, i po těch čtyřech letech stále čtete a přeju vám, aby rok 2018 byl pro vás zdravej, úspěšnej, radostnej a bohatej.
<3

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.