NOVINKY U KOSMETIKY BEZ VODY

Již dvakrát jsem měla tu čest vám představit produkty, kde nenajdete ani kapku vody. A teď nastal ten pravej čas vám ukázat zase něco novýho, ale zase něco, kde tu vodu prostě nenajdete. Pojďme vyzkoušet pár novinek z obchůdku
Kosmetika bez vody (dříve Flowbase), který jsou jak jinak, než voňavý a plný přírody!

BALADE EN PROVENCE: BIO TUHÉ HYDRATAČNÍ SÉRUM
V první řadě hydratace. Ta je důležitá pro všechny typy pleti, to víme, že jo a to se shodneme, že jo. No a tato kostička je přímo ideální na hydrataci pleti. Je totiž plná přírodních olejů (jojobový a šípkový), ale hlavně obsahuje 1% kyseliny hyaluronové, což je složka, která vylepšuje elasticitu pleti a hlavně parádně hydratuje. A aby byla vaše pleť pořádně spokojená a napapaná, stačí tuto kostičku zahřát v dlaních, či pomocí dechu a pak jen přiložit na vyčištěný obličej a masáží pěkně do pokožky zapracovat.
Já se přiznám, ale tohle mě děsně baví. Prostě ten proces, kdy se z takové věcičky vyklube to nejlepší pro pleť a zároveň je to zdravý, voňavý, ekologický a minimalistický.
Tak kdo ještě chce mít napapanou pleť?

BALADE EN PROVENCE: BIO TUHÝ ODLIČOVACÍ OLEJ
Další bomba přichází v podobě jiné kostičky. Tahle tentokrát umí totiž odlíčit. No fakt! Sama jsem tomu nevěřila a sama jsem se zase musela přesvědčit.
Kostička, která po zahřátí v dlaních či třením v rukou odstraní pomocí rostlinných olejů (tentokrát tam máme olej jojobový, olej z lilie a růžový jíl) i voděodolný make-up a řasenku.
No a je to fakt skvělá věc! Používám ji každý večer po sprše na odlíčení očí (pleťový makeup totiž nenosím) a pořád tomu sama nemůžu věřit. Je krásně voňavá a jemná a hlavně se postará i o výživu očního okolí, takže je to tak trochu dva v jednom, a to je,  alespoň za mě, fakt velký plus. 

A co vám ještě musím ukázat, tak je tuhý šampon. Ten sice už znáte, psala jsem o něm tu, ale musím se zmínit znova, neboť tohle je láska prostě.
Opravdu naprosto nejlepší tuháč, kterej existuje! Pění, umyje, vyživuje. Ideální na cestování. Ideální prostě všude a pro všechny. Jo a hlavně hodně dlouho vydrží!

Tak jo. Já se přiznám, ale vždycky, když držím v rukou produkty od Kosmetiky bez vody, tak to prostě nechápu.
Jak může bejt sérum tuhý?
Jak může taková malá kostička odlíčit obličej?
A jak může kosmetika neobsahovat vodu? No prostě jsem vždycky, ale vždycky v úplný pasti. A pak to vyzkouším. A pak to nechápu znova. A pak jsem samozřejmě nadšená. Jeden by řekl, že prostě už můžu bejt zvyklá, že jo, ale prostě nejsem!
A víte co? To mě na tom baví asi nejvíc. To překvapení. A ten pocit, že dělám i tímto něco pro planetu. A ten pocit, to je prostě k nezaplacení…

všechny fotky jsou moje

Když se řekne Kosmetika bez vody, tak mě okamžitě napadne poctivé a jednoduché složení, božská vůně a vysoká výdrž produktů. Za zmínku ale ještě stojí poznamenat, že tato kosmetika je naprosto ideální na cestování. Nezabere totiž žádné místo a oproti klasickým kosmetickým produktům skoro nic neváží. 
Je zkrátka skvělá pro všechny cestovatele, minimalisty, zero-waste človíčky, ekology a … vlastně je skvělá pro všechny! 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.