NOVÁ PRÁCE, STĚHOVÁNÍ A DALŠÍ PŘEKVÁPKA…

Za poslední dva měsíce se toho stalo tolik, že ani nevím, kde začít. Fajn, udělám si seznam a začnem pěkně popořadě.
Asi největším zlomem bylo uvědomnění, že i když dělám konečně to, co mě baví a k čemu mám (asi snad?) vlohy, nebude to stačit. Nemyslím finančně, ale zkrátka dělat jen to není pro mě taky to „ono“. Rozumíme si?
Měla jsem do určité doby mít druhou práci vyřešnou, což se tak ale nestalo a když pak přišlo to, na co čekám několik let, muselo se začít jednat. Musela jsem si najít práci. Práci prostě se vším šudy. Měsíc jsem hledala a když jsem byla někde přijata, vždycky mi tam něco nesedělo, vždycky bych musela udělat nějakej kompromis, třeba dlouhý dojíždění, naprosto na prd pracovní doba, peníze, prostě vždycky něco. Nehledala jsem dream job, to vůbec, ale spíš něco, co mi prostě dá papír, že pracuju a budu moct k tomu dělat to, co dělám do teď.
Pak jsem tu práci našla a strašně se mi ulevilo, protože jsem splnila to, co ode mě hodně lidí očekávalo a my se tak díky tomu budeme moct pohnout.

Asi nechápeš, kam tím mířím, že? Oukej, tak bez mlhy.
Další zlom, kterej nastal před tímto bodem byla ta informace, že se příští rok stěhujeme. Na toto jsem čekala několik let. Dlouho jsem to plánovala a dlouho jsem se na to chystala. Když jsem se to dozvěděla, nebyla jsem překvapená, nepocítila jsem úlevu, nic takovýho. Bylo to, jakoby s tím každej počítal, jakože naprosto normální věc, však o tom přece víš tak dlouho, ne?
A kvůli této skutečnosti jsem si potřebovala najít práci, která zajistí, že dostaneme hypotéku. Jasně, jistý to není, ale už tam není nikde nic, proč by to tak nebylo.

O tom, jak to celý začalo, jak to probíhá, když se řeší stěhování, co všechno se musí udělat a jak to máme my, to všechno se dozvíš, neboť plánuju udělat takovej seriál o tomhletom všem. Tím pádem (a je to super náhoda) příštím příspěvkem ukončím inspirativní seriál o ideálním bydlení (bude to o zahradě, páč ta jediná zbývá) a budeme už fakt řešit. Oficiálně. Radikálně.

Tím jsme se plynule dostali do novinek, který tu na blogu chystám. Další věcí, která tu vznikne bude sekce výhradně o tetování a to přímo o tom mým. Tetování je dle všech těch statistik, který tu mám naprosto nejvíc čtený, a proto, když jsem přemýšlela, co ještě vám můžu o tomto říct a předat je přímo má zkušenost s daným místem, motivem, tatérem, ale bude i o tom, co to daný tetování znamená. Takže i taková osobní zpověď, neboť to má všechno příběh.

A kromě teda ukončení jednoho a začátku dvou nových témat tu proběhnou i vizuální kroky. Jak víš, jsem freelancer a dělám takto weby, grafiku, webový obsahy, copywriting, fotky a prostě kompletní vizuál. Protože už mám něco za sebou a nápadů je tisíc, začala jsem přemýšlet o tom, že něco ze svý tvorby přenesu i sem. Možná začnu logem, možná headerem, možná něčím jiným, ještě nevím, ale všechno se dozvíš. Ideálně čekuj fb stránku, či instáč, tam je všechno z první ruky 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.