NESMYSLNÝ NOVINKY

  • mám novou práci. Od pondělí. Dělat v obchodě s oblečením mě absolutně nenaplňovalo (i přes to, že se v tom celkem orientuju, ráda nakupuju a obecně oblečení miluju), tak jsem se vrhla do jiných, naprosto odlišných vod a to vod cestovatelských tudíž dělám v cestovce a prodávám zájezdy. Nebo zítra začnu prodávat. Celej týden jsem měla školení a takový ty věci no, tak uvidíme, jak to půjde a jestli mě to aspoň na chvíli ukonejší, protože jsem přišla na to, že pokud nebudu pracovat ve správě, tak asi nebudu spokojená
  • nikdy jsem k nim neměla vztah a nikdy jsem je pořádně neposlouchala, ale asi jsem zase trochu víc zestárla. Zkrátka skupina Arctic Monkeys mě dostala tak moc, že mám celou jejich diskografii a z posledního alba poslouchám pořád dokola dvě písničky. Jednu z nich si poslechni tady je to fakt pecka:
  • před chvílí jsem dojela z Mušova. Ten, kdo neví co to je, tak je to prostě a jednoduše oblast rybníků na jihu Moravy, kam lidi jezdí a tráví tu jak víkendy, tak i dovolený. Byla jsem tu na firemní akci, kde jsem si teda myslela, že půjde o teambuilding, ale spíš šlo o víkend, kde si každej dělal co chtěl. V pátek po příjezdu jsme grilovali steaky, sele a zeleninu, takže jsem se velice plně najedla, k tomu víno teklo proudem (měli jsme naprosto všechno grátis), takže v sobotu dopo jsem byla celkem unavená, ale objevila jsem Wakeboarding a měla jsem o zábavu postaraný. A cože to ten Wake je? Když to řeknu úplně zjednodušeně, tak je to něco jako Snowboarding, akorát tady jezdíte na vodě. Aby jste si nemysleli, tak já jsem nejela, na mě byla zima, ale seznámila jsem se tam s príma lidma, kecali jsme, obdivovala jsem lidi, kteří na tom dokážou dělat různý a nemožný věci a prostě jsem se slunila. Jo, dopadlo to tak, že mám vopálenej xicht, ale tělo mám bílý. Odpo jsem si zašla do Aqualandu Moravia, pak na véču, pak zpátky na Wake a v noci jsem hrála s finančním ředitelem naší firmy a ještě s manažerem člověče nezlob se, nebo spíš člověče vopij se. Byla sranda to jo. Každopádně Wake mě dost zaujal a uvažuju, že tam příští víkend zajedu znova, neboť jsou tam závody a ta atmosféra byla prostě super. Tady je pár fotek: 

fotky a videjko je moje
A videjko ještě:

  • Díky absenci mýho iPodu a i sluchátek jsem měla celej víkend depku, že jsem neposlouchala hudbu, takže jsem zjistila, že jsem na ní vlastně závislá. No, tak aspoň to vím a příště si aspoň jedno z toho vemu. Taky jsem vypila naprosto hnusný kafe, vlastně bych řekla, že to ani kafe nebylo, celej víkend mám hrozný vlasy, divně vopálenej xicht, namoženej krk, neboť jsem v Aqualandu sjela apokaliptickou U-rampu a jelo to tak brutálně rychle, že jsem si málem zlomila vaz (fakt nekecám) a taky jsem se za celej víkend vysprchovala jen jednou, takže hej hou já valím do vany a ty se měj fajnově, můj nejdražší čtenáři .)

0 názorů na “NESMYSLNÝ NOVINKY”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.