NEGATIVNÍ NESMYSL

Já nevím čím to je, ale ty dnešní blogy mě vůbec nebaví. 
Dívala jsem se, hledala jsem, ale žádnej mě nezaujal. To je pořád samá kosmetika, hadry, hrozný blbosti a pak pro změnu další kosmetika a další hadry. 
Mě móda zajímá dost a dost (řekla bych) o ní vím, ale … proč každá druhá holka má blog, kde ji někdo fotí v tom, co si koupila? Mě třeba absolutně nezajímá, kdo si co koupil a tak. Vyrostla jsem z dob, kdy jsem si oblečení nakupovala jen tak pro radost. Teď si oblečení koupím, protože ho potřebuju a jdu si ho koupit až ho potřebuju a až ho teda potřebuju, tak se dívám po obchodech a kupuju to rovnou. Kdybych měla každej den prozkoumávat něčí blogy s oblečením a uviděla tam něco, co se mi líbí a chtěla bych to, nekoupila bych si to.
Proč?
Protože už ho má ta slečna!
Odradí mě to.
Znechutí mě to.
Mám ráda ten moment překvapení, kdy najdu něco absolutně úžasnýho za absolutně úžasný peníze a v mojí velikosti. Díky tomuto momentu si tu danou věc totiž koupím a to je to, oč tu běží…


Nebo mě taky nezajímá názor na nějakou kosmetiku. Když chci o daným výrobku něco vědět, přečtu si (když už teda) recenzi přímo u toho nebo to prostě zkusím. Navíc já toho zase tak moc nepoužívám a tak nějak vím, který značky jsou dobrý a který ne. Když zaváhám, tak se buď zeptám nejky, nebo to prubnu.


Sleduju hodně málo blogů. A ty co sleduju se mi musí líbit jako celek – musí se mi líbit vzhled, design, uspořádání, musí to pro mě být jednoduchý, musí ten dotyčnej umět psát a musí mě ty jeho příspěvky trochu zajímat, trochu bavit a musí o tom, co píše hlavně něco vědět! Jako vážně a ne jen, že si to myslí. Víte, co znamená myslet … 😀

Já si ty svoje kafárenský řeči taky nevymýšlím .) A jaký blogy rády čtete Vy?

0 názorů na “NEGATIVNÍ NESMYSL”

 1. Mám na to docela stejnej názor jako ty. Sice můj blog nepatří mezi ty profi, s úžasným vzhledem a dokonalými články, ale blogování mě baví a píšu tak o všem možným 🙂 Nejraději čtu právě ty blogy, kde je od všeho něco, protože když je každej článek o tom, kdo si co koupil a co vyzkoušel, mě nebaví…:) Dřív jsem tvému blogu nemohla přijít na chuť(bez urážky 🙂 ), ale teď jsem si všimla, že tady máš pěkný a zajímavý články, jako zrovna tenhle ..:)

 2. Já si myslím, že to je věc názoru. Ty tady píšeš, že tebe to nebaví číst, ale jiné to bavit může a asi i baví, když o tom ty holky píšou. Když si o to někdo chce psát, tak ať, je to stejně fajn jako tvé psaní nebo kohokoliv jiného 🙂 Možná se ti to zdá tolik ohrané i proto, že módních nebo kosmetických blogů je o hodně více, než-li lajfstajlových.

 3. Já si myslím, že to je věc názoru. Ty tady píšeš, že tebe to nebaví číst, ale jiné to bavit může a asi i baví, když o tom ty holky píšou. Když si o to někdo chce psát, tak ať, je to stejně fajn jako tvé psaní nebo kohokoliv jiného 🙂 Možná se ti to zdá tolik ohrané i proto, že módních nebo kosmetických blogů je o hodně více, než-li lajfstajlových.

 4. Já teda hadrový a kosmetický blogy taky nečtu, přijde mi to na jedno brdo, a navíc nakupování oblečení nesnáším 😀 Takže čtu převážně knižní blogy, který mě nemůžou zlamat, a pak takové ty obecné, kde je od všeho trochu, ale tvoří to zajímavý celek 🙂 Takže DIY+ fotky + tipy + knihy a tak podobně 🙂

  Králík v krabici

 5. Já teda hadrový a kosmetický blogy taky nečtu, přijde mi to na jedno brdo, a navíc nakupování oblečení nesnáším 😀 Takže čtu převážně knižní blogy, který mě nemůžou zlamat, a pak takové ty obecné, kde je od všeho trochu, ale tvoří to zajímavý celek 🙂 Takže DIY+ fotky + tipy + knihy a tak podobně 🙂

  Králík v krabici

 6. S většinou věcí souhlasím, kosmetikové blogy jsou pro mě zlo největší (nechápu jak někdo může doporučovat určitou kosmetiku, když každému vyhovuje něco úplně jiného), druhé nejhorší jsou pro mě blogy o hubnutí a fitness (jsem spíš pohodář v tomhle, takže to jde mimo) a třetí pak ty módní.. které se tady někdy dají číst, pokud jsou prokládány lepšími tématy.
  Baví mě blogy o životě, focení, cestování a sportech (tím myslím outdoor sporty).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.