LISTOPADOVEJ TO-DO LIST

Jak mám tu novou práci a věci se zase začínají dávat do pořádku a konec roku klepe na dveře, tak jsem si sedla, vzala do ruky všechny wish listy z tohoto roku, propočítávala komu kolik dlužím, co budu muset zaplatit a kdy, co budu muset komu koupit a do kdy,  kolik mi vlastně zbyde a co si vlastně koupím, tak jsem zjistila, že jsem vlastně dost věcí z wish listů sehnala a že ještě něco dostanu na vánoce, takže mi toho vlastně moc nezůstalo. Tím pádem, abych v tom měla systém a pořádek jsem si stanovila 3 věci, který musím mít/musím udělat ještě tento rok!
A tady jsou:

1. Ostříhat se

Naposledy jsem se svýma vlasama něco udělala v červenci. Myslela jsem si, že jsem našla fajnovou a cenově přijatelnou kadeřnici, ale pokus – omyl. Paní mě špatně ostříhala i nabarvila. Cena sice byla libová a velice jsem si ji chválila, ale to bylo všechno. 
Naštěstí si jedna známá otevřela kadeřnictví a prostě první věc až dostanu výplatu bude, že se k ní zajdu ostříhat. Nechci nic razantního (zatím), takže spíš zkrátit, aby zmizely poslední pozůstatky z barvení a abych to měla prostě kratší, páč mi vyhovuje mít vlasy na ramena, ne delší a ani ne kratší.
fotka stará asi tak 4 roky 

2. Koupit si kabelku
Už delší dobu hledám tu pravou. Pořád nosím ty plátěný, který mám teda 3 a který střídám, ale už mě přestaly bavit a nemám žádnou normální, klasickou, na denní nošení zkrátka. Mám jednu moc malou a červenou (!) je to vlastně celkem stylovka, jedná se totiž o kufřík a dost zaujme. Pak mám jednu naopak zase móóc velkou, kterou kvůli tomu nenosím a nic mezi prostě! To je k nevíře totok! Bývala jsem kabelkovej maniak. Jednu dobu jsem jich měla 25! Teď jich mám 5 a dva batohy z toho jeden je na kolo a druhej na výlety s holkama.
Každopádně kabelku mám v merku v Zaře a jsem do ní hluboce zamilovaná! Doufám, že až si pro ni půjdu, tak tam pořád bude. Nebo se budu modlit a někdo si koupí třeba něco z mýho Votoče – nechceš něco? (:D) – a půjdu si pro ní brzo.


3. Koupit si knížku
Knížek mám plnou knihovnu. Nakupuju knížky v antikvariátech, protože, jak víte, čtu klasickou literaturu a ta je prostě nej z antikvariátu. Prostě stará, smradlavá, pomačkaná, ošahaná. Knížky z antikvariátu mají zkrátka příběh a nedokážu si představit, že bych si mýho drahouška Baudelaira koupila v knihkupectví. No to nééé to byste mě museli mučit, vážení! Málo kdy tedy najdu v knihkupectví něco, co mě upoutá a co si dokonce koupím. Dobrých a moderních autorů je opravdová hrstka a já prostě nečtu kdejakou číčovinu. Poslední knihu, kterou jsem si koupila byl druhej díl Sirotčince slečny Peregrinové a nelituju toho. Není to nic, co bych teda musela mít, ale na dnešní dobu, kde je strašlivá konkurence a vymýšlí se kdeco je to prostě dobrý. 
Plánuju si tedy koupit Asylum. Jestli to bude dobrý, to uvidíme… 
– nečetl to někdo z Vás, prosím?

A co ty? Máš taky nějakej seznam, co v listopadu udělat?

0 názorů na “LISTOPADOVEJ TO-DO LIST”

  1. No, tak bodík jedna jsem si splnila minulý týden, kabelku očekávám od přítele k Vánocům a knížku od bráchy… mám vyhráno 😀 … Tak držím palce, ať to zvládneš co nejdřív 🙂

  2. Jéé ty se máš! 🙂 S těma vlasama ti to závidím, já už se nemůžu dočkat, až se ostříhám 😀

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.