LETNÍ NESMYSL

Máme tu konečně léto. 
Jak já se na něj vždycky těším. 
Tropický teploty přes den a v noci bouřky tak hrozivý, že se ani ven nechceš podívat. No, na ty bouřky teda ještě čekám, ale ony určitě přijdou!
S horkým letním počasím Vám přináším pár novinek, jak už bejvá zvykem…
  • Za týden pojedu na dovolenou. Těším se. Pojedu s bábinkou, maminkou a mladším bráchou do Beskyd na nějakou chatu s bazénem, saunou a hlavně krááásnou přírodou. Vezmu si kolo a projedu to tam. Když jsem byla malá, jezdila jsem každej rok k moři a ani by mě nenapadlo jet někam sem. Teď jsem ráda, že to tak mám, i když hodně z Vás si třeba říká, že to není dovolená, ale pro mě je. Žiju ve městě, do čisté přírody se dostanu málokdy a procházky po lese za Brnem nepočítám, takže se fakt těším. Vezmu si notebook, takže Vám určitě napíšu z místa činu. A časák, abych si mohla u bazénu číst, neboť všechny knížky mám přečtený. Doufám ale, že počasí nám popřeje a všechno bude v pohodě. Už jsem teda s dovolenýma začala v červnu, kdy jsem byla na víkend na Mušově – článek zde, pak ve Vídni – článek zde a čeká na mě ještě Budapešť a snad na podzim Miláno. I kdyby to Miláno nevyšlo, tak můžu s klidem říct, že jsem byla na hodně místech a léto si náležitě užila. No a kam jedeš ty?
reportérský zápisník Ikea 9kč, brýle Elle 119kč, opalovák Avon 199kč,  náhrdelník HáeM 15kč, plavky HáeM 249kč, Elle se šamponem a kondicionérem 109kč
  • V pondělí jsem se doslova naštvala na svoje vlasy a šla se ostříhat. Konečně!!! Mám takový delší mikádo a dost se mi to líbí. Už jsem se v dlouhých vlasech necítila, navíc na léto je to super. Ačkoliv jsem zkusila kadeřnictví, který mě vyhovovalo cenově, tak službou samotnou už ne, takže můj průzkum najít dobrou kadeřnici stále pokračuje. Nabízí se dotaz: jestli se chodíš někam stříhat, kde to máš ráda a vracíš se tam, tak mi prosím napiš! Můj kadeřník se odstěhoval před dvouma rokama do Anglie a já od té doby hledám někoho, kdo zaujme jeho místo, takže pokud o někom víš, tak sem s ním. Budu vděčná .)
  • Odškrtla jsem si další položku v mým WL a to prolužku (nesměj se! :D) a iPod. Včera mi přišel. Je sice růžovej (!) a je to starší typ (5. generace), ale už teď ho miluju. Svůj starej jsem musela na jaře prodat, abych měla na iPhone, takže jsem žila asi 4 měsíce bez iPodu ale tomu už je naštěstí konec. Hned jsem si  na něj objednala černej obal z Ebay, takže jak dojde, čekej recenzi.
  • Mám pro Vás novinku! Už jsem to jednou před nějakou dobou nakousla… Asi od podzimu +/- se tu objeví nová rubrika a to s názvem rozhovory. Jo, přesně tak. Rozhodla jsem se, že si budu povídat s lidma, který mě něčím upoutali, kteří jsou něčím zajímavý, kteří můžou přispět k rozvoji tohoto blogu a hlavně k rozvoji Vás samotných. Rozšířit si prostě obzor a o něčem se dozvědět. Chci taky dělat rozhovory s majitelama kaváren, aby recenze byly ještě lepší. Prvně to ale zkusím na svých kamarádech, abych viděla, jestli mi to vůbec půjde a pak se budu soustředit na někoho z venku. Chci pak slyšet Vaše reakce, jasný?
  • Od pondělí jsem po delší době zase nezaměstnaný člověk. Už to prostě nešlo. Hledám si takovou práci, kterou fakt chci dělat, protože jsem zkoušela střílet od boku a když mě vzali, tak jsem tam prostě nevydržela. Nebylo to ono. Zajdu si na pracák, přihlásím se na nějakej rekvalifikační kurz, udělám si prázdniny, neboť nepočítám, že to půjde tak rychle a od září (snad, doufám!) budu v divadle. Musím ještě projít jedno přijímací řízení, ale mělo by to být jasný. Je to sice brigáda, ale aspoň něco, navíc být mezi takovýma lidma je tak trochu sen.
  • včera jsme s mužem dokončili malování kuchyně. Byl to porod! Ze zelené, kterou tu zanechala „tchýně“ jsme kuchyň přetřeli na bílo. Všechno jsme tak nějak sladili s kapkou červené, protože máme červený skříňky, takže když nepočítám to, že bych chtěla ještě novou lednici, podlahu a okna, tak jsem vlastně celkem spokojená. Btw ať žije Ikea!
fotky jsou všechny moje

No a s novinkama by to bylo vše. 
Před dovolenou se pokusím stihnout napsat ještě jednu recenzi na nebeskou kavárnu a pak už se ozvu teda z Beskyd, pokud mi to tamní připojení dovolí.
Napište mi tu, kam razíte Vy, co budete číst, co děláte, když máte volno a tak. Ráda si něco přečtu taky já od Vás.
Hezkej víkend .)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.