LETNĚKONČÍCÍ NESMYSL

Končí nám léto. 
To období, kdy si všechno plánujeme, kdy v něco doufáme a kdy něco chceme víc, než jindy. Doufáme, že pojedeme konečně na dovolenou, že si odpočneme, načerpáme nový síly, někoho novýho potkáme, něco zažijeme a prožijeme. Doufáme, že se stane něco, na co budem hodně dlouho vzpomínat. Doufáme, že to bude nezapomenutelný.
Zkrátka a dobře léto je plný optimismu a naděje.

Jakmile se trochu oteplí, nahrne se mi do hlavy tisíc ideí. 
Tak například jsem si chtěla najít práci (jakože ji hledám už zase nějakej ten pátek) a věřila jsem, že v létě to půjde daleko líp. Opak je pravdou – všichni byli na dovolených, takže jsem měsíc neměla do čeho píchnout a pak v jedno dopoledne se mi ozvalo asi 5 firem, který mají o mě zájem. A teď si vyber!
Další věc na mým „Summer Wish List“ byla tradičně dovolená. Chtěla jsem jet k moři, nebyla jsem tam už 3 roky! 
Nepovedlo se. 
Za to jsem ale byla ve Vídni (už po stopadesátéprvní ale pořád je co objevovat), v CHKO Beskydy, v Budapešti a svou letní tour jsem zakončila včera v Bratislavě. 
Chtěla jsem taky grilovat a to né jednou. 
Nepovedlo se to právě ani jednou. 
Nevím čím to je, ale když byl víkend, byl vždycky napráskanej něčím jiným a nevzpomínám si snad ani, kdy bych o víkendu řekla „tak co budem dneska dělat?“. S kámoškama jsme nebyly schopný se domluvit na jeden blbej večer, že se slezem a něco ugrilujem a když už jsme se po dvou měsících neustálýho dohadování domluvily, tak jsme stejně skončily v baru, neboť bylo na grilovaní zima. 
Dál jsem stihla za léto vystřídat dvě různý práce díky kterým jsem si uvědomila, že není dobrý brát všechno co zrovna je, ale jít si za tím jedním a to tvrdě a vydržet, protože jedině to je klíčem ke štěstí. No a jestli to u mě opravdu tak bude, to se dovím v průběhu příštího týdne.


Taky jsem se ostříhala, jinak nabarvila i když ta změna v barvě moc viditelná není, což ani neměla být, ale už zase uvažuju o dalším novým střihu a barvě. Jsem zvědavá, kdy mě toto přejde. Btw nezná někdo super kadeřnictví?
Začala jsem jíst víc zdravě (jakože vegansky!) a nedělám to proto, že je to teď móda, ale protože mi to chutná a věřím, že dělám pro sebe něco dobrýho. Měla jsem ze sebe strašně dobrej pocit, když jsem odcházela ze zdravé výživy a nesla jsem v tašce (plátěné ofkórs!) tisíc dobrých a zdravých věcí. Největším vodítkem k tomuto kroku se stal odpor k chemickým věcem a to nemyslím jen v potravě, ale i v kosmetice. A přesně to nechci. Nechci jíst jídla ve kterých je složení, kterýmu nerozumím a kde jsou samý chemický sra*ky! Ááále o tom jindy.
Jo, taky jsem vydržela 11 dní bez kávy, fotila jsem pro jeden internetovej obchod novou kolekci oblečení, pochopila jsem, že zdraví je nejdůležitější věc na světě, že malej brácha vlastně vlastně už malej, páč jde to pátý třídy a mě to dost štve, protože bych chtěla, aby byl pořád malej a taky jsem objevila novýho pana veterináře, kterýho jsem si dost oblíbila. 

Stalo se toho za ty dva měsíce hodně a jsem za to ráda. Není dobrý mít nudný, nezaplněný léto. Avšak dneska jsem pocítila únavu, jsem ráda, že zítra už je září a přijde zase jiný období. Období mlhy, dešťů (ty tu teda jsou už teď), kožených bund, kruhových šátků a  vyšších bot. Podzim je pro mě super období, neboť na sebe nahážu všechno co doma najdu a připadám si plná a úplná. Taky daleko víc voní lesy, ráno si můžu do práce odnést kafe v termo hrnku a všechno to všude umírá a chystá se na zimu. 

všechny obrázky jsou z we♥it


Co ty a tvoje léto? Jaký bylo?
Jinak hezkej začátek školy = závidím všem školákům! – jako fakt .)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.