KAM NA VEG SNÍDANI V BRNĚ?

OVEGANO
Nový veganský počin sídlící v komplexu brněnský Tržnice na Zelným Trhu je na scéně teprve krátce, ale už si stačil získat širokou oblibu. Ona stačí jedna návštěva a máš jasno. Ovegáno otevírá už v 8 ráno a snídat tu je ideální i díky poloze.
Na snídani si tam můžeš dát palačinky, lívance, wafle a další dobroty.

COFFEE BAR MYMIKA
Menší kavárnička na Lidické zaujme pestou nabídkou jak sladké, tak slané snídaně. Otevřeno od 8. hodiny ranní!

CAFFÉ ATLAS
Kavárna a bistro sídlící vedle Bílého domu za Českou je takovou klasikou, že je hřích sem nejít. Dáš si tu převážně snídani sladkou ve formě dortíků, cheesecaků, koláčů, ale třeba i banana bread či toust s houbama. Jo a můžeš sem od 8 ráno.

SKOG URBAN HUB
Jedna z nejznámějších brněnských kaváren nabízí taktéž snídaně a to už od 8:30. K jejich výborné kávě si můžeš dát lívance, quiche, popř. nějaký dortík dle denní nabídky. Snídaňovou nabídku, stejně jako tu obědovou/večerní čas od času mění, takže sleduj jejich stránky, zůstaneš tak v obraze.

MY KITCHEN
Stálicí na zdravé snídaně je My Kitchen na Husové. Snídaně jsou u nich opravdu výborné a velmi pestré. Můžeš zkusit pohankový palačinky, jáhelník, kaši s granolou a další mňamky. Najíst se můžeš od 8:30 na Husové, a pokud to máš daleko, zajdi na Gorkého či Francouzskou, tam mají pobočku a též tě rádi uvidí.

VEGAN SWEET BAR
Takovou brněnskou, sladkou stálicí je Vegan Sweet Bar, který najdeš na ulici Orlí 27. Snídaně, jako stálou nabídku mají nově, ale na jejich skvělé donuty (jedny z nejlepších v Brně!) si můžeš zajít kdykoliv. Pokud ale donut ke snídani nechceš a radši bys něco slaného, v nabídce mají tofu vajíčka a nebo nadupané tousty s vegan mozzarellou a salátkem.
Tady si určo vybereš!

Chodíš někam na snídaně v Brně? Kde to máš nejraději?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.