JARNÍ MUST HAVE!

Ze zimního WL jsem toho nesplnila tolik, kolik jsem myslela. Vánoce byly náročný a pořád bylo potřeba něco kupovat/zaplatit, atd…

Stínítko od Madam Stoltz je sice parádní, ale já zjistila, že bych ho neměla kam umístit. Židli Daw taky nemám. Pořád je mi líto mé bílé kožené a její pohodlí je pořád dokonalý, tak to ještě nechávám být. No a smetáček s lopatkou od Normann Copenhagen na mě ještě čeká, bohužel…
Protože jsem si ale koupila dopředu pár věcí, který jsem v plánu neměla a který tedy na WL nebyly, dám je sem i tak, abyste o ně zkrátka nepřišli.
Jako první, kterou jsem si koupila ještě před dokončení WL byl věc tuhej šampon od firmy Naturinka. Já se asi tak rok nešamponuju. Používám marockej jíl. Jíly jsou naprosto skvělý! Ještě mám zelenej a bílej a všechny tvoří můj základ přírodní kosmetiky. Protože mě ale mytí vlasů přestalo tím jílem bavit, hledala jsem něco 100% přírodního, co budu moct alespoň střídat. Brněnskou firmu Naturinka jsem objevila na akci „Kamenka Open“, kde jsem jí nevěnovala příliš pozornosti. Chybu jsem udělala, ale už jsem ji stačila napravit. Koupila jsem si od nich tuhej šampon s kopřivou. No voněl mi neskutečně. První mytí bylo celkem divný. Měla jsem pocit, že mám vlasy takový tvrdý a někde i slepený, ale druhý mytí bylo už úplně ok. Řekla bych, že je to naprosto normální a pokud si meješ vlasy klasickejma šamponama z drogérky a chceš přejít třeba právě na tento tuhej nebo celkově přírodní, bude ti to trvat asi dýl, než si ty vlasy zvyknou. Na přírodu se totiž nespichá .)
Další věc byla již zmíněná (tady) květinová řasenka od firmy Zuii a poslední položka, která by byla na WL, ale kterou jsem si už koupila byl svetr. Byl ve výprodeji na eshopu HáeMka. Bylo to poslední XS a ještě k tomu khaki barva (oujé!) za 289,- s poštou zdarma. No, neber to!

No a teď k tomu, po čem mé srdce touží a co si teprve kupovat budu.
Nebo v to vlastně doufám:

ASSASSIN HOODIE
Totálně bych vraždila za jakoukoliv mikinu či svetr, kterej má velkou kapuci! K tomu všemu musí bejt delší a kdyby byl do špice, bylo by to ideál. Schválně tomu říkám „asasínská“, páč jestli znáš hru Assassins Creed, tak moc dobře víš, o čem mluvím. Zatím ale po ní pátrám a to už zas skoro rok, ale nikde ji pořádně nemají, tak uvidíme, ale… toto je totální must have!
KOŠ, BLOOMINGVILLE
Potřebuju někam umístit Gurlyho a Ormhassel – to jsou moje dva plédy. Mám ještě třetí, Knaffiol, ale ten má svoje místo každej den na posteli a protože je tisíc kůl skladovat plédy v košíkách, ráda bych taky jeden. Jako už teď nevím, kam ho dám, ale já si nějak poradím.
Moc jsem si oblíbila tady ten z mořské trávy, dá se různě aranžovat a v půlce i ohnout, takže může sloužit i jako květináč, ale možná to nakonec dopadne i tak, že je budu skladovat v eko papírovým pytli – viz níže.

zdroj pinterest

FULL BLACK WATCHES, CLUSE
Hodně dlouhou dobu jsem se koukala po hodinkách. Já na ně totiž moc nejsem, ale ráda bych jedny vlastnila. Pořádný a krásný! A narazila jsem na ně. Jsou od holandské značky Cluse, která je symbolem pro minimalismus, takže jsou přesně takový, jaký bych si sama namyslela. Vzhledem k ceně si je asi ale budu přát k narozeninám.

zdroj pinterest

PAPÍROVÝ PYTEL, LE SAC EN PAPIER
Tohle je děsnej árt. Prostě eko papír, kterej můžeš použít prostě na cokoliv a několikrát! Hodně lidí je používá jako na pytle na hračky, obaly na květináče, koš na prádlo či na rule od papírů. Mám nápady hned dva, jak jej využít, uvidím ale, na co se mi bude hodit nejvíc.

zdroj pinterest

DŘEVĚNÁ PRKÉNKA
Hrozně moc se mi líbí kuchyňská prkénka od Jane at Home a byla jsem připravená do nich investovat, protože doma mám jen jedno, který k tomu všemu moc použitelný není, tudíž je potřeba nových a to rovnou dvou rozměrů. Naštěstí pro mou peněžku mi můj Tom řekl, že mi je vyrobí, tak uvidíme jak to teda nakonec bude.

zdroj janeathome.com

SLUCHÁTKA TVA, SUDIO SWEDEN
Švédská značka designových sluchátek Sudio je prostě totální klasika. Sluchátka mají nádhernej design a prý je jejich zvuk opravdu vychytanej. Já sluchátka sice mám a to přímo od Applu, ale prostě tyhle Švédský jsou tak moc děsně krásný, že když už po nich pokukuju přes rok, je asi už na čase si je dopřát. Navíc k nim dostaneš krásnou taštičku a na to já slyším! Sudio nabízí čtyři druhy sluchátek: Vasa Bla (bez konektoru), Vasa, Klang a Tva. Já rozhodně půjdu to typu Tva a to už jen z toho důvodu, že ostatní díky těm silikonovejm špuntům mít nemůžu. Až si je pořídím, určo hodím fotku na IG.

zdroj pinterest

Ještě bych chtěla turistickou mapu brněnskýho venkova, deštník ze Zary a externí disk, ale toto všechno si asi nechám dopřát k svátku a narozeninám, protože k tomu všemu mě v květnu čeká druhá část rukávu a všechny prachy se cpou do byznysu (jo já vím, článek už se rýsuje), tak jsem zvědavá, kolik těch věcí si nakonec budu schopná vůbec dopřát.

Užívej jarního počasí a kup si taky něco pěknýho! 😉

0 názorů na “JARNÍ MUST HAVE!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.