INSPIRACE #5 – PRACOVNA

V pracovně trávím skoro většinu svýho volnýho času a vždycky jsem si dávala na tomto pokoji záležet. Mám zkrátka ráda pracovní místa v domě, který ještě ke všemu dobře vypadají. 
No a protože už máme vyřešený všechny důležitý místnosti, bez kterých bysme bydlet nemohli, další na řadě je právě pracovna.


Pracovna musí být příjemná, přece jen se tam tráví dost času (pokud teda nejsi ten typ člověka, co dělá všechno všude) a musíš se v ní cítit fajn. Nejlepší je, když je i inspirativní. Když se třeba můžeš koukat z okna na nějakou pěknou scenérii. Třeba na les! Uvolňuješ totiž myšlenky a pak ti jde práce líp. Já jsem třeba zjistila, že mít stůl naproti stěně mi tak úplně nevyhovuje. Dřív jsem ho měla otočenej do ulice a bylo to lepší. Když jsem se zakoukala do blba jak se říká a nechala jsem myšlenky plynout, bylo to takový povznášející a to ten můj výhled není nijak pěknej…
Pracovnu bych měla ráda v patře, kde, jak už víš, chci mít i ložnici. O tom, že bude opět do bíla se spoustou dřeva a se šedým a černým akcentem si asi povídat nemusíme.
Pracovnu budu vybírat podle výhledu. Jak jsem psala v úvodu, potřebuju mít pěknej výhled, aby se mohly moje myšlenky vyvíjet. 
Z nábytku bude klíčovej stůl, kterej musí být akorát tak velkej a akorát tak širokej. Najít tu správnou velikost mi docela trvalo, ale teď mám dost dobrej stůl a jsem s ním hodně spokojená, takže pokud naše přesídlení nebude trvat půlstoletí, novej stůl si kupovat nebudu.
Největší starost mi ale dělá židle. Na trhu nemůžu za nic na světě najít tu židli, která bude krásná, designová a ještě ke všemu na ní vydržím sedět! Nezdá se to, ale je to opravdu běh na dlouhou trať protože židle, který jsou vyrobený přímo na dlouhý sezení prostě pěkný nejsou a s tím já se nespokojím.

Ráda bych měla svou pracovnu a ne spojenou s Tomem jak to máme teď, on totiž není moc minimalista a kazí tak můj pořádek, navíc dost často v pracovně hraje hry, má u toho puštěnej zvuk a já vnitřně šílím, takže se odebírám do ložnice (ó díky ti vesmíre za macbook), kde si pustím svou hudbu a dělám, co potřebuju. Jestli se mi tohle poštěstí už bude záležet na dispozici domu. 


No a tady jsou nějaký náhledy:

epesní výklenek

Vitra všude kam se podíváš, což se divím, protože není moc dobrá na delší sezení – bohužel!


Jaký pracovny se líbí tobě?

0 názorů na “INSPIRACE #5 – PRACOVNA”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.