INSPIRACE #4 – LOŽNICE

Vítej v dalším díle inspirativní galerii mých představ. Protože už máme kde vařit a taky se máme kde umejvat, tak ještě potřebujeme někde odpočívat. No jasně, tak dneska se vrhnem na ložnici!

Nová ložnice musí být v patře. To jsme si ujasnili už v prvním díle tady. No a že bude bílá s přírodníma prvkama a s šedým akcentem, to je asi jasný, že..?
Protože je ale ložnice pro mě mimo jiné jistá intimní a osobitá záležitost, nemůžu najít žádný obrázky. Ono je to vlastně v pořádku, protože v ložnici záleží především na věcech, který moc neovlivníš, pokud si teda svoje hnízdo snů přímo sám nestavíš.
Ložnici teda budu vybírat z vrchních pokojů, který by tam měly bejt aspoň dva! Ráda bych ji měla na západ, takže slunko až odpo. Nevím proč, ale prostě to tak cítím. Taky bych ráda, aby ten prostor nebyl moc zbytečně velkej a šlapat budu po tom, aby to mělo jedno velký okno. No jo, to taky asi moc neovlivním, ale já nemůžu mít malý okna. Nikde! Teďka jsem našla super chatu, celou po rekonstrukci, nádhernou, všechno nový, žádnej bordel nikde, přímo v lese na takovým palouku, zahradu to mělo, no všechno, ale… malý okna! Přes to prostě nejede vlak.
Na tom jednom velkým okně chci mít velký, honosný a přitom jednoduchý bílý závěsy. Ty máme už teď a proto vím, že v nich budu pokračovat. V ložnici chci z nábytku mít pouze komodu, skříň a noční stolky. Nevidím důvod tam toho mít víc. Jo a na zemi ofkors umělej kožíšek, to já ráda. A vlastně moje vymyšlená ložnice se asi nebude ani moc lišit od té, kterou máme teď. Až na to, že nám tam slunko svítí celej den a máme na zdi takový červený kolečka. Ostatně jestli nevíš, mrkni sem.
No a abych ti to teda trochu nějak přiblížila, tak se mrknej na tu trošku, co jsem našla a která se trochu mým představám podobá.

ten lustr máme taky .)

a tady ten lustr se mi naopak vůbec nelíbí

ano, toto není ložnice, ale ten obrázek je strašně pozitivní, tak jsem ho sem musela dát .)
Jaká ložnice se líbí tobě?

0 názorů na “INSPIRACE #4 – LOŽNICE”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.