INSPIRACE #11 – ZAHRADA

Poslední díl naší inspirativní galerie završí zahrada. Já vím, nejedná se o interiér, ten jsme totiž už celej probrali, ale myslím, že zahrada k tomu všemu patří a báječně tento seriál uzavře.

Zahrada je něco, co nejde jen tak v hlavě namyslet. Se zahradou totiž souvisí strašně moc okolností a pokud je neznáš a nevíš jak vypadají, tak to jen tak nepůjde.
Já jsem – jak jinak – zastánce „méně je více“ a to ve všem, takže plus mínus vím, jak bych ji chtěla mít, navíc i vím, jak bude cca velká, jak bude orientovaná a tak. Ještě moc nevím, jak bude vypadat dům (hrubá představa tu je, ale ještě to není daný), takže i na to se musí myslet.
Osobně plánuju teda hlavně zahrádku na rajčata, mrkev, cibuli, česnek a bylinky a sem tam nějakou kytičku (hlavně Pivoňku!). O stromech neuvažuju (jeden tam teda máme), neb budeme mít výhled na les a ten nehodlám nijak zakrývat, právě naopak. U nás to bude teda spíš o volné travnaté ploše s pěstovací zónou, pár kytičkama a max nějakej keřík.

No ale to, že vím, jak to bude plus mínus vypadat neznamená, že inspirace nepotřebuju. Každej potřebuje inspirace a tu jsou:

závěšený kytičky můžu
tohle je strašně super, asi to zahrnu do svýho plánu
úvodní fotka je moje, zbytek pinterest

Přiznám se, že obrázků zahrad, který by mě zaujaly jsem našla pár, takže omluvte tuto skromnost. No a protože jsem v úvodu uvedla, že zahrada nám uzavírá náš malý seriál o inspiracích v bydlení, navnadím vás na seriál další. Ten se bude týkat vyloženě naší cesty v hledání, stavění a vybavování našeho baráčku. Tak nám zatím držte palce, aby všechno klaplo a pak vám budu moct všechno napsat 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.