IB LAURSEN

Vánoce a celý svátky k tomu jsou prostě vysilující. Vždycky si plánuju, jak se budu dívat na pohádky, ale nikdy žádnou prostě nestihnu. Tento rok jsem viděla kousek akorát Jasněnky a Z Pekla štěstí, který mě teda moc nebaví. Místo toho, abych odpočívala a dívala se ně, jsem totiž lítala po venku, zkoušela novou koloběžku, kterou dostal brácha a na které se svezla celá rodina (musela jsem je normálně ale vykopnout z domu!) a hlavně jsem lítala po návštěvách. Vánoce uznávám jen z toho rodinnýho hlediska, neboť všechno ostatní se mi přímo hnusí. Je to vlastně jedinej svátek, kterej aspoň trochu „slavím“.

Paradoxně jsme měla a pořád ještě mám největší radost z dávkovače na mýdlo. Sranda, že? No ale o tom to právě je…


Skleněný dávkovač je od dánské značky IB Laursen, která dodává dekorace, bytový doplňky a nábytek. Jelikož se jedná o předního dodavatele ve Skandinávii, záruka kvality a náramnýho stylu je zaručena.

Skvělý na něm je, že si do něj můžeš neustále měnit mýdla a díky tomu slaďovat s barvama v koupelně. Já teprve chytám inspirace a tvořím v hlavě svůj recept na výrobu domácího a jak jinak než 100% přírodního tekutýho mýdla. Pak jej začnu konečně používat, teď zatím odpočívá na umyvadle.

V tomto dovolenkovým týdnu mám ještě v plánu si jít koupit vysněnou židli, kterou jsem trošku představila tu, pak musím namalovat pár obrazů, který už konečně nafotím a všechny je uvidíš, no a taky chci psát, stihnout ještě jednu lekci jógy, jít do lesa a něco málo u nás v hnízdě předělat. Musela jsem si všechny činnosti napsat do novýho diáře, kterej se pro tento rok opět stal  Moleskine, akorát verze týdenní. Už teď mám trochu problém s místem, ale to se nějak poddá.

Užívej volna, pokud nějaký máš a nemusíš otrokařit v práci, mrkni za mě na nějaký pohádky a relaxuj.

0 názorů na “IB LAURSEN”

  1. Ať žije minimalismus! Ten dávkovač je príma 🙂
    Jináč Vánoce, ty mi doma už pár let nevedeme. Žádnej stres, dárky, velkopečení, a je klid. Teda nějaký to společný odpoledne si uděláme, ale pěkně v klidu.

  2. Tyjo ty si děláš sama mýdlo? Skvělý! Ten dávkovač vypadá fantasticky:-)
    Stala jsem se tvou pravidelnou čtenářkou, jinak zrovna začínám s blogem a byla bych moc ráda, kdyby ses mrkla. Začátky jsou vždy těžké, tak bych ti byla moc vděčná, kdyby ses stala také pravidelnou čtenářkou. Moc by mi to pomohlo. Přeji krásný zbytek dne 🙂

    http://www.jdeocestu.blogspot.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.