FILMOVÝ TIPY #2

AVENGERS
Skupina Marvellových hrdinů, kteří společně bojují (jedná se o Iron Mana, Captaina Americu, Hulka, Thora, Black Widow a Hawkeye).

THE DARK KNIGHT RISES
Pokračování Batmana, podle mě asi nejlepší.

JAGTEN (Hon) 
Vynikající film o lži, která vás bude hodně dlouho štvát. 

ANNA KARENINA
Netřeba představovat. Jde zkrátka o filmovou adaptaci na stejnojmennou knihu.

LOOPER
Velice zajímavý kousek, který si myslím, že je v příběhu velice dobře propracovanej a promyšlenej. Hraje tam Joseph Gordon Levitt a Bruce Willis.

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN
Taková akční, temná Sněhurka, kterou hraje Kristen Steward.

THE WOMAN IN BLACK
Pro někoho možná i horor, každopádně jde o temný příběh z temnýho prostředí. Hlavní roli si zahrál Daniel Radcliffe. 

FRANKENWEENI
Příběh z dílny mýho oblíbenýho režiséra Burtona. Je to taková smutně krásná pohádka, která se samozřejmě zvrtne.

PROMETHEUS 
Jedná se zkrátka o sci-fi, který bývá srovnáváno dokonce i zaměňováno s Vetřelcem. Každopádně Prometheus má být předchůdce Vetřelce a kdo v tom toho Vetřelce hledá, bude zklamán a kdo ne, bude se mu líbit.

DARK SHADOWS
Další film z dílny Burtona. Hraje tam Johnny Depp, Helena Bonham Carter a Michelle Pfeiffer. Klasická vtipně temná scéna.

THE RAVEN
Film, na kterej jsem se těšila hrozně těšila, ale klasicky mě zklamal neboť překonat stejnojmennou knihu od brilantního E.A.Poea opravdu nelze, takže když si odmyslím, že je to podle toho, tak je to vlastně dobrej film.

THE GIRL WITH DRAGON TATTOO
Absolutní pecička, kterou musíte vidět! Hraje tam Rooney Mara a Daniel Craig. Jde o detektivní příběh spojenej se Švédskem, tetováním a akcí. Mohla bych se na to dívat pořád.

LA MIGLIORE OFFERA (Nejvyšší nabídka) 
Deprimující příběh staršího muže, který nikdy nepoznal lásku. Když jsem si myslela, že se to už víc podělat nemůže, tak se přesně tak stalo. Silnej, strhující příběh, doporučuju.

LA GRANDE BELLEZZA (Velká nádhera)
To je takový komplikovaný drama s nádechem komedie. Příběh zkoumá život stárnoucího spisovatele, kterej si žije ve vysokých vlnách. Je to takový hodně přemýšlecí, komplikovaný a uvažující film.

LAWLESS 
Dramatický příběh o třech bratrech z americkýho prostředí z první poloviny 20. století, kteří načerno obchodují a nic je v tom nezastaví. Film mi připomíná hru Mafia – gangsteři v oblecích a starý poctivý auta s úžasnýma klaksonama. 

  0 názorů na “FILMOVÝ TIPY #2”

  1. TADY SE PŘEDEM OMLOUVÁM, JEDNÁ SE O STARŠÍ ČLÁNEK! POTŘEBOVALA JSEM HO ROZDĚLIT A ZAKTUALIZOVAT.
   DÍKY ZA POCHOPENÍ .)

  Diskuze

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.