DALŠÍ NESMYSLNEJ ČLÁNEK

Jak jste si stačili všimnout, povýšila jsem blog zase o úroveň výš. Přejít na WP byl, řekněme, tak roční plán. Několikrát jsem to už zkoušela, ale nikdy se to nepovedlo, tak jsem se musela zase na další chvíli spokojit s Bloggerem. Teď jsem se donutila celej víkend u toho sedět a prostě to udělat. A hnalo mě taky to, že si asi po novým roce budu dělat svý stránky/portfolium a právě to poběží na WP, takže blog používám i jako „pokusnýho králíka“. A teď, po asi čtvrtým pokusu jsem to  teda konečně zvládla. Ano, jsou ztráty a nebude to jako dřív, ale bude to lepší. Jak pro mě, tak pro vás, čtenáře. Časem. Omluvte tedy ještě nějakou chvíli chod a design blogu, děkuju 🙂

Celkem novinkou v mým životě je to, že jsem teta. A je to zvlášní. Moje mamka už je babička a babička je prababička. Prostě přišla nová generace a já stále víc a víc přemýšlím nad tím, že by mě fakt mělo už trknout, že i já stárnu a byť mi neustále lidi říkají, že mi snad ani 18 není, tak bych se možná aspoň tak mohla začít chovat?
A vlastně, jak se chovají mladý ženský v pětadvaceti?

Trochu smutním, že podzim už odeznívá. Projdeš se po lese a koruny stromy jsou holý. Všude na zemi je listí a začíná to bejt všechno takový monotónní. Občas je už cítit ve vzduchu ten fakt zimní závan. Jsou tu havrani a ti to s sebou vždycky přinesou. Ale miluju je. Jsou to naprosto fascinující ptáci a ráda se na ně dívám a povídám si s něma. Moc dobře vím, proč mám havrana na rameni.
No, ale blíží se vánoce! A největší joke je to, že ještě ani Halloween nebyl a už jel celej Facebook ve vánočním módu. Jako co?! Prostě lidi furt řeší budoucnost a pak se diví, že ten čas tak utíká. No bodejť by neutíkal, když nikdo pořádně neprožívá přítomnost. Každopádně, vánoce mám svým způsobem ráda, ale vlastně mě dost deptaj. Nevím a nechápu, proč bych měla najednou ze sebe vysypat nějaký věci, který mi má někdo koupit?
A pak, že nejsou vánoce o dárkách…

Ve stěžování si ještě zůstanu. Koupila jsem si časák Elle. Dřív, tak před třema rokama jsem si ho občas koupila. Od té doby vůbec, až do teď. Přemluvila mě řasenka od dánské značky Gosh, která má i vegan věci.
Vážně by mě hodně zajímalo, kdo to čte? Resp. tam se ani číst nemusí, páč z 80ti % to jsou reklamy. Kdo se dobrovolně dívá na reklamy? Zbylých 20% jsou články tipu „proč milovat jednoho muže, když můžete milovat dva?“. No prostě Bravíčko! Jako fakt jsem valila oči. Časák za kilo a má to úroveň základní školy. Jo a to jsem se ještě nezmínila o kvalitě tisku. Nevím, jestli jsem vychytala nějaký blbý číslo, ale chudák Cara, ta měla lupénku a půlka modelek měla přesycenou barvu, takže nějaké svítily rty neonově růžovou a nějaká měla neonový prádlo. No prostě Elle si kup, pokud se budeš chtít zasmát, aneb vtip za stovku!

Jo, teď taková vsuvka. Mám ještě pár Pileí, takže kdo by měl o tuto čínskou, minimalistickou rostlinu zájem, nechť mi napíše a domluvíme se.

Tento Nesmysl uzavřu další novinkou. Jo já jsem samá novinka, samý překvapení. Po třech rokách přemýšlení s čím podnikat, jak se vymanit ze zaměstnání a dělat pro sebe/na sebe jsme na to asi přišli. A píšu schválně „my“, páč jsme to vymysleli s mužem. Dostala jsem prostě kopanec do hlavy, kterej mě donutil nad sebou zase trochu jinak přemýšet a prostě to najednou přišlo. A asi by to mělo vyjít. Koupila jsem si kvůli tomu motivační diář (článek zde), začala jsem se učit, dívat se na tutoriály, koupila jsem si nejdražší knížku v životě (oukej bylo v ní i cd) a možná půjdu i na kurz. Zatím víc nepovím, ať to nezakřiknu, ale malou nápovědu ven vypustím .)

všechny fotky jsou moje .)

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.