BLOKY, DENÍKY, ZÁPISNÍKY…

… každej je má rád, snad i každej je rád nakupuje a ještě radši do nich píše.
Ale co, že?
Znáš to, jdeš ulicí, uvidíš světýlka, koukneš se a ejhle, papírnictví! No já nevím jak ty, ale já málo kdy odolám. Bloky, deníky, zápisníky, sešity, diáře, to je moje.
V tom papírnictví si prostě koupíš nějakej ten blok. S radostí dojdeš domů, plánuješ, jak do něj budeš psát a … ono není co!
Připomíná ti to něco?
Já jsem na tohle expert. Teda ne, že bych bezmyšlenkovytě kupovala zápisníky, ale mám jich doma dost. Ale jsou popsaný! Já totiž nekupuju nic, co nepotřebuju, co vím, že se mi bude jen tak válet, já prostě využívám všechno.
A tak mě napadlo, že bych je, všchny svý zápisníky, mohla vytáhnout na světlo světa, nafotit je a ukázat, na co je používám. Prostě pro inspiraci.

Řada vlevo je speciální. Jsou to diáře. Ty asi netřeba komentovat. Přesunem se rovnou nahoru doprostřed. Tam je černá složka ve které mám všechny možný návrhy a obrázky a koláže na tetování. Nad ní jsou černý desky, tam mám zase nějaký svoje nákresy a malůvky a nad něma je menší blok. Ten je ze spešl papíru na skicy. Pod tou hromadou dole je velkej černej deník. Ten černej deník je dost důležitej, to je deník na blog. Na tenhle blog. Tam píšu všechno možný co se tohoto blogu týče. Úplně všechno. Mám v něm i několik dalších papírů, to jsou třeba nějaký tipy vytištěný z netu, různý články na zpracování a tak.
Přesunem se zase o kousek výš a víc doprava. Tam je černej menší blok a do něj píšu a vlastně i kreslím věci z jistýho spirituální směru. Pod ním je takovej fešák, že? Mramorovanej blok se zlatou gumičkou. Tak ten je jako jedinej prázdnej. Psala jsem si do něj, ale nakonec jsem ty listy vytrhla a nechala ho opět volnej. Na něj čas teprve příjde. Pod ním je sešit, kterej používám na zápisky, cíle, směr a myšlenky mýho budoucího pracovního plánu. Do něj píšu aji úvahy co a jak, kde sehnat to a ono, kdo mi vytvoří tam to a tak. Dost věcí z této oblasti píšu i do Dollera (vlevo dole), ale to je přece jen diář, takže takový ty rozsáhlejší věci píšu do toho sešitu.
Úplně vpravo nahoře je další sešit, takovej barevnej. Ten moc ráda nemám, ale psala jsem do něj taky pracovní věci, ale ty, který jsme řešili s mužem. Teď už ho nevyužívám. Poslední deník jsem dostala od muže. Má dost spešl vazbu a myslím, že byl aji mastnej. Ten sloužil jako výdajový deník, kam jsem si poctivě rok zapisovala co jsem si danej den kolik, za kolik a kolik jsem měsíčně utratila. Od roku 2014 ho využívám na zapsání termínů kam a kdy jsem poslala cv a komu. Někde i u něčeho mám nějaký poznámky k danýmu místu.

Taky máte tak rádi všelijaký deníky a zápisníky? Kolik jich máš? A na co všechno je používáš?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.