BLOGOVACÍ NOVINKY

Co je tu novýho?

  1.  Nová adresa – toho jste si snad doufám všimli. Zakoupila jsem doménu, nadávala jsem u přesměrování jako *** ale nakonec se zadařilo, takže žádnej blogspot.com, ale prostě krásně krátkej a výstižnej název stránky. 
  2. Štítky – přesunula jsem štítky z vrchního řádku na kraj, dala jim novej vzhled a líp jsem články roztřídila. Ještě mám v plánu tam tak 3 nový dát, resp. začnou se tu objevovat recenze na knížky, na filmy a seriály a budou tu ty rozhovory. Ke všemu se musím ale teprve dostat…
  3. Postranní widgety – ve světe internetu vládnou obrázky a takový obrázky jsou dost mocnej nástroj, takže jsem skoro všechny (ještě asi dva mi chybí) sítě, kde najdete něco o tomto blogu dala na stranu a když na nějakej obrázek kliknete, tak se dostanete na požadovanou stránku. Je to vlastně stejný, jako když kliknete na ty černý kulatý písmenka nahoře vpravo, akorát jsou to prostě obrázky.
  4. Další články – pod každým článkem jsem dala nabídku toho, co tu už je a co si můžete přečíst. Je to takovej rychlej odkaz i s obrázkem, takže líp viditelnej a líp zaujme.
  5. Číst dál – to je nástroj, kterej buď čtenáři milují nebo jej nenávidí. Já jsem ho tam dala, neboť některý články mám fakt dlouhý (zvlášť ty fotočlánky) a než se jima člověk prokouše dolů, tak to prostě trvá, takže je vždycky před zveřejněním zaříznu a tím pádem se stává blog přehlednější a všichni můžou vesele listovat blogem a hledat, co je zaujme.
  6. No a taky jsem upravila šířku blogu a postranního panelu, přidala čáru pod články (ještě chci přidat čáru pod logo, ale to nemůžu za boha nikde najít!), oddělala datum zveřejnění, něco jsem někde ztmavila a někde zase zesvětlila a blá blá blá…
Udělala jsem toho celkem dost, ale ještě to není zdaleka všechno. Nikdy nebudu na 100% spokojená, protože jsem náročnej člověk a ráda věci zdokonaluju.
Hodně by mi pomohlo, kdyby jste mi tu po přečtení tohoto článku nechali komentář co se vám tu líbí/nelíbí, co změnit/nechat a tak prostě. 
Předem moc díky všem! .)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.