ABSENČNÍ NESMYSL

Už je to dlouho, co jsem tu psala o svým životě.
Je čas to napravit, musíš bejt taky trochu v obraze, no ne?

Vlastně se nic moc významýho neděje. Každý ráno vstanu, beru psa ven, po příchodu mu dám snídani, udělám si kafe, najím se, obleču se a mažu do práce. V práci je to furt dokola, ale svým způsobem se tam děje furt něco novýho, takže mě to i baví. Právě teď jsme v řešení, jestli se nebudeme stěhovat do větší prodejny no a to by znamenalo navýšení mých dosavadních hodin, což mi nevadí, měla bych i víc peněz…
Po práci jsem si zvykla nechodit domů, ale něco dělat.
Prostě žít.
Dost času teď trávím v jedné čajovně, kde prostě nemůžeš bejt hodinu, dvě… Jsou dny, kdy tam sedíme i 8 hodin! Třeba jako posledně. Tam se člověk dostane do takové té „vyšší sféry“, otevře se a řeší svoje nitro. A když už máš nitro vyřešený, nebo si to aspoň myslíš, tak se vrháš na další težký otázky tvýho života a snažíš se tomu přijít na kloub. Piješ suprový čajíčky, na jejichž chutě teda musím ještě přijít, protože, jak všichni víme, já jsem kávoholik, takže toto je pro mě nový. Dávám si tam i jídlo a prostě odpočíváme a povídáme si. Je to fakt hodně pokojný.
Díky čajovně jsem přišla na svoje a teď se mu snažím porozumět. Začala jsem svět vnímat trochu jinýma očima. Vnímám „náhody“, který se mi stávají a snažím se je zapojit do všedního života, beru to jako takový vodítka toho, co mám dělat. Zjistila jsem totiž, že můj život se právě teď nachází na rozcestí tří cest a čeká se jen, na kterou cestu vykročím. Abych se do toho všeho ještě víc ponořila, začala jsem se víc zajímat o Satanismus.
Proč zrovna tento „směr“?
Satanismus jsem začala zkoumat už hodně dávno. Prakticky před cca 9ti lety. Vždycky mě to zajímalo a ani nevím proč. Možná i proto, že mám ráda takový ty věci, co normální člověk ne. Po takové dlouhé pauze jsem se k tomu vrátila a zkoumám to, nebo se snažím to zkoumat a to fakt do hloubky. Objevovat pravý podstaty, ztotožňovat se s názorama, a hlavně najít porozumění. Zatím jsem na začátku, ale už teď souhlasím vlastně se vším, co jsem si zatím stačila přečíst a nastudovat. Rozepíšu se o tom ale někdy jindy .)

Po novým roce jsem našla super tatérku, která mi sedla jak svým stylem malování, tak i jako člověk, což já vyžaduju. Nechodím se totiž ani ostříhat k člověku, kterej mi nesedí, takže ani kérku si nenechám udělat od člověka, kterej se mi nelíbí. Mám teda od rameni po loket obrázek, kterej se právě teď už konečně loupe, za týden jdu na dodělávku, je tam toho moc a chci to mít perfektní. Pak čekejte obrázek na instagramu .)

No a taky jsem si nechala propíchnout chrupavku, kterou jsem plánovala snad tisíc let, nechala jsem se konečně pěkně (i pěkně draze) ostříhat, takže vypadám jak člověk (nebo aspoň trochu), nechala jsem Neroušovi udělat kompletní testy, takže jsme zjistili, že mu nic nechybí a že je 100% zdravej pes, což mi dělá strašnou radost kdykoliv si na to jen vzpomenu.

Začala jsem zase pravidelně chodit na jógu. Koupila jsem si funkční oblečení a jednou týdně si jdu zacvičit. Nejvíc mě baví power jóga, protože se u ní dobře protáhnu a mám pocit, že bych mohla klidně i víc. Zkusila jsem i hatha jógu a ta je hodně duchovní a pro mě málo náročná jako fyzicky. Ještě mám v plánu vyzkoušet další dva druhy jógy, ale to až časem.
Taky jsem si koupila boty na běhání a jakmile začne jaro (jako, že by klidně už mohlo přijít!), tak jdu běhat! Potřebuju mít hezčí nohy, ruky mám (a to nechápu) celkem namakaný!

No a z příchodem jara, který se tu zatím obejvilo asi jen 2x jsem začala přemýšlet nad létem a dovolenou. Od příští výplaty šetřím na moře. Já jsem na moře byla zvyklá od svých 6ti let a pravidelně jsem tam jezidla až do mých 14ti a naposledy jsem byla před čtyřma rokama a to je jako fakt strašný! Už lámu holky, listuju v diáři a hledám dovolenou. Pak chci ještě stihnout car trip s rodičema po Slovensku, kde máme v plánu půjčit si karavan a prostě projezdit co možná nejvíc to půjde. No a co bude dál? Klidně bych něco ještě někde spáchala, ale zatím je všechno jen v hlavě…

Plánuješ už co budeš dělat na jaře, popř. přemýšlíš nad létem a dovolenou?
– kdyby mi někdo chtěl dát tip na dobrou dovču, sem s tím!
Hezkej den všem! .)

0 názorů na “ABSENČNÍ NESMYSL”

  1. To je tak nádherný číst! Po dlouhé době jsem objevila někoho, koho opravdu stojí za to číst a jsem za to nesmírně ráda. Máš skvělý postoj k životu, líbí se mi, že nechceš žít jako křeček uzavřený v běhacím kolečku! Moc se těším na další příspěvky a přeju hodně chuti při objevování těch nejlepších čajů!

    http://aniesonge.com/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.