31. MINT MARKET

Pokud máte rádi jako já místo, kde se potkají různí umělci, designéři a kreativci, neměli byste tuto akci vynechat. Mint Market je již tradiční trh s nezávislou módou, šperky a designem, který se koná párkrát do roka na různých místech v Brně. Nejčastěji ale bývá v Tržnici na Zelňáku, kde se konal i tento, zatím poslední.

JAK TO PROBÍHÁ
Konkrétně tento Mint byl rozprostřen prakticky po celé Tržnici. Prodejce jste tedy mohli potkat jak venku, tak po celém 2. patře. Prodejců bylo přes 60 a vybrat si z jejich nabídky mohl opravdu každý. Organizátoři této akce totiž prodejce pečlivě vybírají, takže vždy můžete potkat jak stálé prodejce, tak i ty nové, tudíž je vždy se na co těšit.

CO SE DALO KOUPIT A KDO TAM BYL
Koupit se toho dalo opravdu hodně a výběr byl více než rozmanitý. Od přírodní kosmetiky, autorskou a originální módu jak pro dospělý, tak i pro děti, po kreativní šperky, kabelky a další doplňky jak na sebe, tak do domácnosti. Pokud mám někoho jmenovat, tak mě nejvíce učaroval stánek Nutt, kde se příběh této značky, která dělá přírodní bambucké máslo odehrává až v Africe, pak musím určtě ještě zmínit neskutečně milé dámy z Alma Linne, které se zabývají přírodní kosmetikou (strašně krásně to u nich vonělo!) a jsou až z Podkrkonoší! Ostatní prodejci si taktéž zaslouží zmínku, akorát jsem neměla čas s nimi popovídat a více je nafotit, byli to: Love Music, Bali Secret, Dekorarium (parádní betonové květináče!), Dřevohra (naprosto impozantní a minimalisticko-geometrické šperky ze dřeva), Eeroplane, Eggo, Libebit (od nich již několik let používám deodorant a je to ten nejlepší na světě!), SEW4Home (mají krásné výrobky a dělají i ze lnu) a ještě zmíním Sledgehammer.store (zajímavý designový koncept), …

Bohužel se mi podařilo při přesunu fotek všechny smazat, snažila jsem to i přes Apple podporu nějak zachránit, ale neúspěšně, takže prosím omluvte mou neschopnost a doufám, že vám budou stačit tyto fotky, který jsem si stáhla ze svýho InstaStories.

Pokud jste tento Mint Market nestihli, nebo o něm ani nevěděli, nezoufejte! Příští se bude konat v září a opět v Tržnici, takže zapsat do diáře a těšit se, že můžete podpořit malé, začínající a kreativní podnikatele. A pokud jste na tomto Mintu byli, dejte vědět co jste si koupili a nebo kdo vás nejvíc zaujal 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.