NESMYSLY

ZJIŠŤOVACÍ NESMYSL

  •  skoro 14 dní v kuse jsem pila jen černej čaj /neslazenej!/ a když jsem se na to pak vys*ala a dala si vodu z kohoutku, zjistila jsem, že je to ten nejlahodnější nápoj ze všech!
  • protože jsem taky musela dietovat zjistila jsem, že mi neskutečně chybí ovoce a teď ho jím možná i v nechutným množství! Když já si nemůžu pomoct. Bejt den bez jablka či banánu, no už to nejde… A co teprv bez jahod! Jsem ale ráda, ovoce jsem moc nejedla, nebo jedla, ale ne v takovým množství a né tak často, jak jsem si představovala. Když už, tak jsem jedla/jím dost zeleniny, ale pointa toho celýho je, že žiju zase o něco víc zdravěji. No jde to pomalu, ale jde to!
  • udělala jsem jarní úklid skříně a díky tomu jsem vydělala na Vinted nějaký peníze, za který jsem si koupila dvě MAC věcičky. Sice jsem na sebe naštvaná, že jsem to nevydržela a že jsem si ty peníze neschovala, ale prostě MAC! Taky jsem došla k závěru, že i přes očistu mám pořád hodně oblečení a to i takových, který nosit asi ani nebudu, ale je mi líto je vyhodit. Už chápu, proč mám mamka ve skříni sako starý 30 let…
  • jeden den jsem se hecla a začala jsem péct veganský muffiny. Musela jsem je vyhodit. Prostě se mi nepovedly a já si opět dokázala, že já a kuchyň nejdem dohromady. A je mi to jedno. Kecy toho, že ženská to má umět v kuchyni jsou tak povrchní, že je rovnou splachuju do záchoda.
  • knihu, kterou jsem chtěla napsat jsem odložila na … budoucí čas. Místo toho jsem začala psát básně /něco málo jste si tu mohli přečíst/ a až jich budu mít 9, jakože zatím jsou jen 3, tak to nechám dojít do tiskové formy a bude to neoficiální kniha /až budou love, tak bude i oficiální/ a zjistila jsem, že psát básně i umím a to jsem si celej život myslela, že ne.
  • protože nemoc je fakt na prd věc a ještě tento týden si dávám od všeho náročnějšího pauzu zjistila jsem, že mi děsně chybí pohyb a sport samotnej. Zvykla jsem si chodit na jogu i 2x týdně a když začlo konečně jaro a já chtěla jít běhat, zapíchla jsem to v posteli. No „modlím“ se, ať je moje tělo už 100% a já si mohla dát nějakej ten kilometřík v nových běžeckých botách.
  • no a možná i absencí mýho sportovního života jsem zjistila, že jsem tlustá. Nebo si to myslím. Asi mám z toho i schízu, i když se pořád vlezu do XS velikosti, ale schíza je fakt svině. Každej večer se prohlížím v zrcadle a připadám si hnusná. Achjo, už fakt potřebuju prásknout sluchátka do uší a jít běhat podél řeky.
A co jsi zjistil/a ty?
Hezkej den přeju .)

0 Comments

Napsat komentář