RENOVACE #3 PALETOVÁ SEDAČKA

Před dvěma lety jsem chtěla vytvořit v dosavadní pracovně, kde byly jen stoly a knihovna relaxační část, abych si mohla číst a nebo se dívat na filmy. Koupili jsme tři europalety, obrousili jsme je a přitloukli je k sobě.  Nenamořovali jsme a ani nějak jinak jsme dřevo prostě neupravovali. Já mám ráda přirozenější povrchy, to už ale asi víš. 
Ze staré sedačky jsem si intuitivně nechala molitan a ten na paletovou podestu padl jak poklice na hrnec. Dokonce byl hodně vysokej, takže nám dvě palety na zemi plně stačily. Pak už stačilo jen molitan povlíct, přidat polštářky a lampu a bylo to!
Takto nám to vydrželo /plusmínus/ ty dva roky.
ještě ve starým rozložení pracovny

Dneska jsem ležela v posteli, vypisovala jsem si věci, který si chci koupit v Ikea a přitom jsem vybírala novej pelech pro toho našeho dobytka, kterej ho přes noc zničil. Už je to asi pátej v pořadí. Nikdy jsme nezjistili, proč to dělá, ale v noci si stoupne na pelech a hrabe do něj. Jakoby si stlal, různě si ho formoval a přitom ho chtěl zničit, což se mu po čase podaří, že…

V tom vybírání novýho pelechu mě z čista jasna napadlo trochu předělat naši sedačku. Měla jsem v obýváku schovanou takovou tu tenkou matraci – nevím moc jak ji popsat – a napadlo mě ji použít na místo dosavadní molitanové podesty. Matraci jsem přehla přes opěradlo, povlíkla prostěradlem a dosavadní molitan jsem věnovala psovi. Vyřešila jsem tak dvě mouchy jednou ranou a žádnej novej pelech kupovat nemusím. 

Chtěla jsem dát sedačce i novej „potah“, páč červenou jak vidíš už jsme měli, ale asi jsem černý prostěradlo vyhodila, nebo prostě nevím kde je, ale i bez něj je to bezva změna a já se musím pochválit, že mám takový úsporný a užitečný nápady 😀

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Žádné komentáře

Napsat komentář