MANGO SHOP #2

No a je to zase tady. 
Nebo spíš bylo to tady… 
Přišla výplata, ale neměla jsem čas si ji nějak moc užít, teda čas by vlastně byl, ale když jsem zašla do obchodů, zrovna tam nebylo to, co jsem sháněla. Koupila jsem si jen jednu věc z mýho WL a to byly tyto sandálkyz CCC.
No a to zkrátka nase*e.
Takže doma v truchlící náladě, že když mám zrovna čas a zrovna i celou výplatu na účtě a ono není zrovna nikde nic jsem si prošla můj oblíbenej eshop mango.com a udělala jsem si radost aspoň takto.
No a objednala jsem si:


1. Šaty, který jsou bavlněný, takže na léto supr větračka a i když to na obrázku nějak moc extra nevypadá, tak mají dost dobrej střih, neboť jsou ty boky prodloužený do špičky a vypadá to fakt dobře. Jelikož mám vosí pas a všechno na mě visí, tak si je jen vyupgraduju páskem do pasu a hotovo. Objednala jsem si S páč menší tam dát ani nešlo a jako … no ten pásek to všechno spraví!
2. Basic tílko, který jsem teda chtěla z HáeMka, páč jsem tam na něj prostě víc zvyklá, ale neměli ho právě, takže jsem ho nahradila tímto. Né že by mě to nějak mrzelo, ale prostě v HáeMku je mají žebrovaný a to já prostě ráda. Objednáno bylo XS a sedí jak „poklica na hrncu“. 
3. Tílko se vzorem, protože moc vzory nenosím, ale toto se mi zrovna líbilo. Navíc vzadu je prodloužený, takže je vlastně dost zajímavý. Objednáno XS, ale je mi jaksi větší, takže ho budu nosit zastrčený do kalhot/šortek, abych zmenšila objem a vytvořila tak nějakou siluetu. Nebo ho možná dám mamce, když jí bude, ale fakt je do spíš M.
4. Tílko s potiskem jsem si vzala vlastně jen tak. Prostě mě padl do oka jak ten střih tak i ten potisk (ten mi možná bude „závidět“ moje nejka) a musím říct, že jsem za něj ráda. Už po prvním zkoušení jsem si ho oblíbila a vezmu si ho zítra do práce. Zase jsem se musela spokojit s nejmenší velikostí S, ale tady toto je mi i v celku dobře, takže aspoň něco. 

Nákup na eshopu Manga jsem uskutečnila 22.6. a včera 2.7. mi poslali mejl, že mám balíček na obchodě. Můžete si zvolit, kam ho chcete poslat, ale abych to měla zadarmo, tak jsem opět zvolila dovoz na prodejnu, kam stejně chodím skoro pořád, takže mi to je jedno, jestli si zajdu na poštu nebo tam. 
Balíček přišel nepomačkán a zboží v něm bylo krásně zabalený, nepomačkaný, takže moc chválím. 

Návod jak si na jejich eshopu objednat a všechno kolem toho jsem psala v prvním nákupu a ten najdete tady
Hezký nakupování .)

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Napsat komentář