MANGO SHOP #1

Když nastaly ty obří slevy, byla jsem akorát v Olympii a utíkala jsem do Manga, protože jsem to tam měla v plánu celý vykoupit.
Chtěla jsem:

Aspoň jednu z těchto tří bund – nemám žádnou


Tyto trička – nemám ani jedno


Sukni, šaty a legíny a ty jako jediný tam byly, ale ve velikosti L a v hnědé barvě, takže zase nic


Mikinu a svetr – ani jedno tam nebylo


Jelikož jsem byla víc než naštvaná, sedla jsem si za pc a že si ty věci objednám přes jejich e-shop. Vzhledem k tomu, že jsem čekala, kdy mi dojdou na účet peníze jsem se k tomu dostala až 31.12.2013 a díky tomu byla půlka věci už rozprodaných. 

Objednala jsem si akorát tu šedou mikinu.
Jak?
Stačí si vybranou věc přidat do „Add to Bag“. 


Okamžitě Vám vyjede okýnko nákupního košíku, kde buď budete stejným způsobem pokračovat v nakupování – Continue Shopping –  nebo se odeberete k pokladně – Checkout. Tam Vám vyjede co máte na pokladně, jestli to chcete doručit domů (pošta je 150,-) nebo do obchodu, kde je to zadarmo a pak si pro to přijet (tak to dělám já).

Vyberete si z platebních variant (já platím přes PayPal) a zaplatíte.
Než balíček dojde na Vámi určené místo, budou Vás informovat formou e-mailů. Pokud si ho necháte poslat na pobočku, tak Vám ještě v ten den, co dojde zavolají, že ho tam máte. Trvá to většinou 5-10 pracovních dní než dojde, pak už je jen na Vás, kdy se pro to stavíte. 

Daná věc přijde krásně zabalená


Oblečení je krásně složené a s visačkou, takže opravdu jak kdyby jste si to koupili v obchodě + Vám ještě pošlou na samolepce adresu, kdyby jste chtěli zboží vyměnit/vrátit a samozřejmě se v balíčku nachází i faktura


Mikinu jsem si objednala 31.12.2013 a došla mi 9.1.2014. Vyzvednout jsem si ji byla 11.1.2014. Objednala jsem si S a je mi to trochu větší, ale ne zase tak moc, takže jsem byla spokojená. Navíc moc se mi líbí jak je zboží zabalený.

Až budu mít zase penízky na účtě, tak budu nákup opakovat, opravdu jsem byla moc spokojená a všem ráda doporučím. 
Kdyby s tím chtěl někdo pomoct tak napište, ráda pomůžu. Vzhledem k tomu, že je to jednoduchý jak facka si myslím, že nebude ani potřeba .)

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Žádné komentáře

Napsat komentář