LIDL ESHOP + VIDEO!

Jednou za čas se fakt přemůžu a koupím si něco na sebe. Dokonce jsem byla v centru, abych se po něčem podívala. Hledala jsem trika, jednoduchý, s dlouhým rukávem a nejlíp jednobarevný. V zimě nic jinýho, než trika s dlouhým nenosím a navíc mám jen čtyři funkční a to se prostě občas na nějaký příležitosti nehodí, proto jsem chtěla nějaký víc obyč.
Byla jsem asi ve třech obchodech a nic jsem nesehnala. Nečekaně. A protože mě nakupování nebaví, dál jsem je přestala hledat. Doma jsme se pak nějak bavili o Lidlu a mě napadlo se na ten jejich eshop podívat. Nikdy jsem si v Lidlu nic na oblečení nekoupila, vždycky tam jedu pro jídlo a čau. No a protože tam měli přesně to, co jsem hledala, tak jsem ro riskla a zkusila si objednat.

Objednala jsem tři trika s dlouhým rukávem, jedno s krátkým a jedny legíny. Dvě trika byly v sadě, jsou stejný, jen mají jiný barvy. Materiálově pohodlný, dobře dlouhý, prostě fajn. Za dvě kila nadmíru spokojenost. Další triko s dlouhým mělo v názvu „termo triko“. Termo fakt není, neboť je tam 40%  viskoza a to se řadí do „studících“ materiálů. Navíc je dost tenký, ale hodně příjemný a když si pod to dám termo nátělník, kterej normálně nosím od firmy Moira, tak mi zima není.
Triko s krátkým rukávem mi sedí taky dobře, matroš je trochu pevnější, ale pořád pohodlný. Opět nadmíru spokojenost.
No a legíny se mi líbí se všeho nejvíc. Jsou úplý, ale pružný a dobře vypadají na postavě.

Napadlo mě, než to dlouze rozepisovat to raději natočit. Jedná se o naprosto první zkušenost s natáčením a následnou postprodukcí. Nejsem a ani nehodlám být youtuber či se tím nějak extra zabývat, tak to prosím ber na zřetel a omluv chyby, který tam prostě jsou 🙂 Na video se můžeš podívat pod tímto odkazem, bohužel mi vzhledem k velikosti nešlo vložit přímo sem, tudíž si klikni a uvidíš jak to vypadá, když si něco objednáš z Lidlu.

Lidl eshop, co se týče tohodle sortimentu můžu s naprostým klidem doporučit. Za tento balík jsem zaplatila něco přes šest stovek a to je opravdu dobrá cena. Navíc ta kvalita těch výrobků vůbec špatná není, právě naopak, dost mě to překvapilo. Rozhodně, až budu něco potřebovat se tam opět podívám a klidně znovu objednám.

Ještě jeden bonus tady k tomu. Cokoliv, co si objednáš a není ti, nebo to prostě neodpovídá tvý představě můžeš bezplatně vrátit a to si myslím je opravdu super věc.

Máš něco z Lidlu? Jakej názor máš na jejich věci?

UložitUložit

UložitUložit

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Napsat komentář