KOSMETICKÝ ŠTĚTCE ELF

Když jsem hledala kosmetický štětce, měla jsem jeden jedinej požadavek: štětiny nesmí bejt ze zvířat! Nepřežila bych, kdybych si měla stíny na oči nanášet ze srsti veverky, nebo z nějakýho jinýho zvířete. A tak jsem si objednala štětce od Elf.

Elf je pro mě jedině značka štětců. Nabízí totiž hlavně dekorativní kosmetiku, která je sice netestovaná, ale přírodu neviděla ani z rychlíku, tudíž ji nijak jinak nepodporuju. Dost lidí ji má ale v oblibě, páč je i dost levná a dalo by se i říci, že za tu cenu i kvalitní. To ale moc posoudit nemůžu.
Štětce jsem si objednala tři: základní na oční stíny, na tvářenku a stínovací na oči. Ze všech jsem totálně nadšená a to jsem to vážně nečekala. Tak jemný štětinky jsem ještě nikde neviděla. Navíc ta bílá rukojeť … <3
No, já chtěla vzít štětce z té vyšší, profesionální řady, ale ty se nelíbily, páč byly celý černý a takový, no působili na mě dost uměle. Sáhla jsem teda do řady základní a jsem moc ráda. Štětce mi nepelichají, skvěle se s nima cokoliv nanáší, jsou jemňounký, přesný, hladký a k tomu vypadají skvěle. Posuďte sami:

všechny fotky jsou moje .)

Kdybych se víc líčila, tak si objednám další, nebo rovnou celou sadu, páč ta se teda sakra vyplatí. Takže podtrženo a sečteno, štětce Elf rozhodně doporučuju!

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Žádné komentáře

  1. Elf mi prijde jako znacka, kterou si musi za zivot kazda holka aspon jednou prozkoumat. Maji totalni poklady, ale i naprosto priserny veci. Stetce ze studio rady jsou bajecny, z te zakladni mi prisly dost na nic. Ale uz jsem u nich dlouho nic nekoupila-jejich kralicek neni pravy, pouze je uvadi seznam PETY, coz neznamena nic

Napsat komentář