KAM NA VEG SNÍDANI V BRNĚ?

OVEGANO
Nový veganský počin sídlící v komplexu brněnský Tržnice na Zelným Trhu je na scéně teprve krátce, ale už si stačil získat širokou oblibu. Ona stačí jedna návštěva a máš jasno. Ovegáno otevírá už v 8 ráno a snídat tu je ideální i díky poloze.
Na snídani si tam můžeš dát palačinky, lívance, wafle a další dobroty.

COFFEE BAR MYMIKA
Menší kavárnička na Lidické zaujme pestou nabídkou jak sladké, tak slané snídaně. Otevřeno od 8. hodiny ranní!

CAFFÉ ATLAS
Kavárna a bistro sídlící vedle Bílého domu za Českou je takovou klasikou, že je hřích sem nejít. Dáš si tu převážně snídani sladkou ve formě dortíků, cheesecaků, koláčů, ale třeba i banana bread či toust s houbama. Jo a můžeš sem od 8 ráno.

SKOG URBAN HUB
Jedna z nejznámějších brněnských kaváren nabízí taktéž snídaně a to už od 8:30. K jejich výborné kávě si můžeš dát lívance, quiche, popř. nějaký dortík dle denní nabídky. Snídaňovou nabídku, stejně jako tu obědovou/večerní čas od času mění, takže sleduj jejich stránky, zůstaneš tak v obraze.

MY KITCHEN
Stálicí na zdravé snídaně je My Kitchen na Husové. Snídaně jsou u nich opravdu výborné a velmi pestré. Můžeš zkusit pohankový palačinky, jáhelník, kaši s granolou a další mňamky. Najíst se můžeš od 8:30 na Husové, a pokud to máš daleko, zajdi na Gorkého či Francouzskou, tam mají pobočku a též tě rádi uvidí.

Chodíš někam na snídaně v Brně? Kde to máš nejraději?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

MOHLO BY SE TI TAKY LÍBIT

Napsat komentář