IB LAURSEN

Vánoce a celý svátky k tomu jsou prostě vysilující. Vždycky si plánuju, jak se budu dívat na pohádky, ale nikdy žádnou prostě nestihnu. Tento rok jsem viděla kousek akorát Jasněnky a Z Pekla štěstí, který mě teda moc nebaví. Místo toho, abych odpočívala a dívala se ně, jsem totiž lítala po venku, zkoušela novou koloběžku, kterou dostal brácha a na které se svezla celá rodina (musela jsem je normálně ale vykopnout z domu!) a hlavně jsem lítala po návštěvách. Vánoce uznávám jen z toho rodinnýho hlediska, neboť všechno ostatní se mi přímo hnusí. Je to vlastně jedinej svátek, kterej aspoň trochu „slavím“.

Paradoxně jsme měla a pořád ještě mám největší radost z dávkovače na mýdlo. Sranda, že? No ale o tom to právě je…


Skleněný dávkovač je od dánské značky IB Laursen, která dodává dekorace, bytový doplňky a nábytek. Jelikož se jedná o předního dodavatele ve Skandinávii, záruka kvality a náramnýho stylu je zaručena.

Skvělý na něm je, že si do něj můžeš neustále měnit mýdla a díky tomu slaďovat s barvama v koupelně. Já teprve chytám inspirace a tvořím v hlavě svůj recept na výrobu domácího a jak jinak než 100% přírodního tekutýho mýdla. Pak jej začnu konečně používat, teď zatím odpočívá na umyvadle.

V tomto dovolenkovým týdnu mám ještě v plánu si jít koupit vysněnou židli, kterou jsem trošku představila tu, pak musím namalovat pár obrazů, který už konečně nafotím a všechny je uvidíš, no a taky chci psát, stihnout ještě jednu lekci jógy, jít do lesa a něco málo u nás v hnízdě předělat. Musela jsem si všechny činnosti napsat do novýho diáře, kterej se pro tento rok opět stal  Moleskine, akorát verze týdenní. Už teď mám trochu problém s místem, ale to se nějak poddá.

Užívej volna, pokud nějaký máš a nemusíš otrokařit v práci, mrkni za mě na nějaký pohádky a relaxuj.

MOHLO BY SE TAKY LÍBIT

Žádné komentáře

Napsat komentář