EBAY #6

Černá maska

Objednáno: 5.1.2014
Doručeno: 27.1.2014
Cena: 30,- / 10ks  (pošta zdarma)
Známka: 3
Koupíte ji zde.
Tato hrozně vychvalovaná kosmetická vychytávka byla výzvou. Kosmetiku nějak moc nepoužívám, ale řekla jsem, že za ty prachy to risknu. 

Po rozbalení jsem se té černé možná i lekla, vypadalo to jako barva a taky to tak smrdělo. Napatlala jsem si to na nos a jelikož musíte patlat rychle, protože to celkem rychle zasychá, nebylo moc času si to napatlat nějak pěkně.
Nechala jsem působit cca 20 min, sloupla a omyla vodou.


Výsledek mě teda nenadchl. Asi jsem čekala víc, ale přece jen něco to s mým nosem udělalo.

Myslím, že to taky bude na každýho působit jinak, takže nezbývá, než obětovat pár kaček a risknout to taky .)

MOHLO BY SE TI TAKY LÍBIT

Žádné komentáře

  1. Taky jsme si to dneska patlali s Dagem na nos 😀 a nic moc teda…jsem si říkala, že by to chtělo možná napařit ten nos než to tam dáš.. každopádně už to asi zkoušet nebudu, je to sračička.

  2. Taky jsme si to dneska patlali s Dagem na nos 😀 a nic moc teda…jsem si říkala, že by to chtělo možná napařit ten nos než to tam dáš.. každopádně už to asi zkoušet nebudu, je to sračička.

  3. Používám je pravidelně, zabírají mi dobře, ale před tím je třeba obličej napařit (roztáhnou se póry) a dát tam toho mnohem větší vrstvu 😀

  4. Používám je pravidelně, zabírají mi dobře, ale před tím je třeba obličej napařit (roztáhnou se póry) a dát tam toho mnohem větší vrstvu 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *